Mama ostrzegała śpiewana przez... matkę! Taniec kurierów urzeknie każdego!

2019-10-08 21:59 A.D.
 Mama ostrzegała śpiewana przez... matkę! Taniec kurierów urzeknie każdego!
Autor: screen z filmu MAMA OSTRZEGAŁA - PARODIA MATKI - YouTube.com/BAKU FAMILY Mama ostrzegała śpiewana przez... matkę! Taniec kurierów urzeknie każdego!

Mama ostrzegała to hit, który rozgrzewał nas przez całe wakacje. Pogodna piosenka o wybrednych dziewczynach doczekała się wielu parodii i przeróbek. 7 października ukazała się taka, która rozbawi wszystkie kobiety! Opowiada bowiem o poważnym problemie współczesnej matki i żony i o... najbardziej wyczekiwanych mężczyznach! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Mama ostrzegała to piosenka grupy Daj to głośniej, która stała się prawdziwym hitem na imprezach latem 2019. Szczególnie popularna była na weselach. Doskonale sprawdza się zarówno do tańca jak i wspólnego śpiewania. Historia panny, która kaprysi przy wyborze ukochanego, porusza i bawi.  Co jednak, gdyby nieco zmienić jej tekst? BAKU FAMILY przygotowali zabawną przeróbkę piosenki. Tym razem to opowieść, która z pewnością rozgrywa się nawet w tej chwili w wielu domach w Polsce!

Zobacz też: Ta dziewczyna potrafi naśladować głosy wielkich gwiazd. Co za talent!

Mama ostrzegała - piosenka śpiewana przez matkę bawi do łez! 

Mama ostrzegała - Parodia Matki, to historia o kobiecie, która musi przed mężem ukrywać swoje zakupy! Ilość paczek, które przychodzą do naszego domu, często jest po prostu zdumiewająca. Sytuację, gdy musimy ukrywać, co do nas przychodzi pocztą, wyśmiewają twórcy przeróbki. W klipie nie zabrakło tańczących kurierów, słowiańskich strojów i żartów, które trafiają do każdego fana sprzedaży online. Jesteście ciekawi? Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Najnowsze