Mam Talent 2021: Miki Gonzalo - rozśpiewany Katalończyk rozbawił publiczność [TYLKO U NAS]

2021-10-30 19:48
Mam Talent 2021: Miki Gonzalo - rozśpiewany Hiszpan rozbawił publiczność [TYLKO U NAS]
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn Mam Talent 2021: Miki Gonzalo - rozśpiewany Hiszpan rozbawił publiczność [TYLKO U NAS]

Miki Sanchez Gonzalo to odkrycie trzynastej odsłony talent-show Mam Talent! Katalończyk świetnie znający język polski ułożył i zaśpiewał przed jurorami swoją autorską piosenkę. Jakimi słowami oczarował wszystkich w studio? Przekonajcie się oglądając przedpremierowe wideo, tylko na ESKA.pl!

Mam Talent 2021 to duża dawka uśmiechu, radości, ale również zaskoczeń. Niedawno najstarsza uczestniczka programu dała czadu, a teraz pewien Katalończyk rozbawił wszystkich zgromadzonych w studio nagraniowym. Zauroczenia nie kryli również jurorzy talent-show, a szczególnie Agnieszka Chylińska. Miki Sanchez Gonzalo pojawił się na scenie i wykonał własną piosenkę na ukulele. Fragment jej tekstu, to: Czy Polska ludowa już dawno umarła, bo w moim osiedlu wciąż jeszcze trwa. (...) Jest kelnerka z Ukrainy, dla której moje serce bije. O kelnerko z Ukrainy, ja dzisiaj zrobię Ci rodzinę. Lubię pierogi z baru mlecznego, gdzie bezdomny mówi mi smacznego. Zobaczcie przedpremierowo występ już teraz, tylko na ESKA.pl!

Miki Sanchez Gonzalo - rozśpiewany Hiszpan rozbawił publiczność i jury [PRZEDPREMIEROWO]

Miki Sanchez Gonzalo - kim jest?

27-letni Miki pochodzi z Katalonii. Określa siebie jako śpiewak poliglota. Mówi w dziewięciu językach: hiszpański, kataloński, włoski, polski, niemiecki, francuski, portugalski, angielski i rosyjski. Komponuje własne piosenki w języku polskim oraz tłumaczy polskie piosenki na inne języki i śpiewa je przy akompaniamencie ukulele. Polskiego nauczył się poza Polską podróżując ze swoją ówczesną dziewczyną (Polką).

Mam Talent 2021 - kiedy leci w TV? Emisja w TVN i online

Sonda
Mam Talent 2021 - czy Miki Sanchez Gonzales ma hit?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze