Mam talent 2021 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu?

2021-11-27 11:44
Mam talent
Autor: x-news/TVN

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku kultowego programu telewizyjnego Mam Talent. Kiedy jest finał 13. edycji? O której będzie można obejrzeć odcinek w telewizji i czy jest na żywo? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat.

Mam talent 2021 - FINAŁ zbliża się wielkimi krokami. Dokładnie 4 września wystartowała najnowsza, a w dodatku 13. edycja talent show "Mam Talent", który jak zawsze emitowany był na antenie TVN w sobotnie wieczory. Nowa edycja to oczywiście zmiany - tym razem personalne! Tuż obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, miejsce Agustina Egurroli zajął popularny tancerz Janek Kliment. Za kulisami natomiast Szymona Hołownię zastąpił Michał Kempa. Tak jak to w każdej edycji Mam Talent bywa, pierwsze odcinki to castingi, podczas których widzowie dowiedzieli się kto przechodzi do następnego etapu. Po nim nadeszły półfinały, które odbywały się na żywo, a o tym kto przechodzi dalej decydowali głównie widzowie. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniego odcinka Mam Talent 13. Kiedy jest finał w TV? O której godzinie oglądać i czy jest na żywo? Sprawdźcie.

Justyna Jary i Daniel Peszko w Mam Talent 2021! Uczestnicy zachwycili jurorów

Mam talent 2021 - FINAŁ [DATA, GODZINA, BILETY]

Kiedy jest finał Mam Talent? Ostatni odcinek 13. edycji zostanie wyemitowany w sobotę 27 listopada 2021 roku. Transmisja jak zawsze będzie miała miejsce na antenie TVN i odbędzie się na żywo! Start o godzinie 20:00. Natomiast bilety na finał Mam Talent, można zakupić na stronie internetowej ebilet.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 299 złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu dała czadu! Łzy wzruszenia gwarantowane

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze