Mam Talent - Iza Demska

i

Autor: x-news/TVN

Tego głosu nie da się zapomnieć! Widzowie niezadowoleni z werdyktu w Mam Talent

2021-11-08 13:24

Kiedy Iza Demska pojawiła się na castingu w Mam Talent, nie wiedziała co ją czeka. Szybko jednak skradła serca jurorów oraz widzów przed telewizorami. To wszystko przez jej głos, który wywołuje ciarki! Niestety mimo złotego przycisku, który dostała od Małgorzaty Foremniak, nie udało jej się zostać finalistką. Widzowie są niezadowoleni z takiego werdyktu! Sprawdźcie szczegóły.

Program Mam Talent 2021 trwa w najlepsze. Po emocjonalnych castingach, dzięki którym widzowie mogli zobaczyć przeróżne polskie talenty, przyszła pora na półfinałowe odcinki, które odbywają się na żywo. Automatycznie, dzięki opcji złoty przycisk do tego etapu show przeszło aż pięciu uczestników! Wśród nich znalazła się między innymi Izabela Demska 'Owca', która na castingu dała czadu! To właśnie ona sprawiła, że wszystkim opadły szczęki z wrażenia! Kobieta stanęła na scenie i zaśpiewała piosenkę Kiedy powiem sobie dość. Jurorzy nie mogli wyjść z podziwu, ponieważ Iza brzmiała identycznie jak Agnieszka Chylińska! Po pewnym czasie jurorka dołączyła do uczestniczki i zaśpiewała z nią swoją piosenkę. Na złoty przycisk nie trzeba było długo czekać. Nacisnęła go Małgorzata Foremniak, dzięki której Izabela znalazła się od razu w półfinale. Choć wiele osób uważało, że uczestniczka Mam Talent dojdzie do finału, tak się jednak nie stało.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Mam Talent - Iza Demska nie przeszła do finału

Widzowie, którzy od castingu pokochali 33-letnią Izę Demską są zawiedzeni. To wszystko przez to, że ich faworytka nie zakwalifikowała się do finału. Niestety uzyskała zbyt małą ilość SMS-ów i ostatecznie pożegnała się z programem zajmując 4. miejsce. W półfinale kobieta zmierzyła się z piosenką To co nam było z repertuaru Red Lips, co niestety zdaniem niektórych osób nie było dobrym pomysłem.

- Kiepski dobór piosenki. Głos-petarda!

- Ej Owca i tak zrobisz wielką karierę, szkoda że nie przeszłaś dalej bo liczyłam na jakiś dobry wokal w finale. No cóż, wyszło jak wyszło. Ale nie martw się, jeśli pójdziesz dalej do przodu to masz murowany sukces.

- Głos petarda, na jej występ czekaliśmy najbardziej i mieliśmy nadzieję, że będzie w finale

Mimo wszystko głos Izy jest dla wielu osób istną petardą i już nie mogą doczekać się jej płyty! Jakby tego było mało wróżą jej nawet karierę w branży muzycznej. Czy tak będzie? Izabela z pewnością niebawem wszystkich zaskoczy! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia :)

Sonda
Iza Demska powinna być w finale Mam Talrnt?