Mam Talent 2019: rozśpiewana Orkiestra zaskoczyła jury! [PRZEDPREMIEROWO]

2019-09-18 16:28 RW
Mam Talent 2019: rozśpiewana Orkiestra zaskoczyła jury! [PRZEDPREMIEROWO]
Autor: Mirosław Sosnowski / TVN Mam Talent 2019: rozśpiewana Orkiestra zaskoczyła jury! [PRZEDPREMIEROWO]

Radość, wzruszenie, ekscytacja, poprawę humoru - na to wszystko możecie liczyć oglądając Mam Talent. Orkiestra OSP Aleksandrów Kujawski stanęła na scenie popularnego talent-show i wykonała hit Szklana pogoda. Jurorzy byli wyraźnie zaskoczeni, bo z pewnością takiej wersji tego legendarnego hitu nie słyszeli. Posłuchajcie i zobaczcie sami - na ESKA.pl

Mam Talent 12 od pierwszych odcinków pełne jest wzruszeń, uniesień i wyjątkowych momentów. Największe emocje widzom i internautom zagwarantowała Maya Thomas, która wykonała megahit Nieznajomy, Dawida Podsiadło. 15-latka sprawiła, że na ciele jurorów pojawiła się gęsia skórka. Jury zdecydowało się wcisnąć złoty guzik, który gwarantuje młodej dziewczynie udział w półfinale jesiennej edycji talent-show. Na fascynacje możecie liczyć również, podczas występu Orkiestry OSP Aleksandrów Kujawski. Czy również otrzymają bilet do półfinałowego odcinka?  

Orkiestra OSP Aleksandrów Kujawski - występ w Mam Talent 12

Orkiestra dęta jest grupą amatorów. Jej członkowie uczą się grać pod okiem instruktorów - zawodowych muzyków. Kilkoro dzieci podjęło edukację w szkołach muzycznych oraz dokształca się też na wakacyjnych kursach instrumentalnych. Co najmniej raz do roku orkiestra zdobywa fundusze zewnętrzne na realizację warsztatów muzycznych z muzykami Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej i Filharmonii Pomorskiej. W swoim repertuarze mają standardy muzyki rozrywkowej czy jazzowej, muzyki big bandowej, ale też np. polskiego rocka, okresu międzywojennego czy XIX wiecznego Wiednia. W tym roku obchodzą 110-lecie swojego istnienia. Najważniejsze jest dla nich podnoszenie kwalifikacji muzycznych i dobra zabawa.

Najnowsze