Mam Talent 12 - Kasia Florczuk da popis swoich umiejętności akrobatycznych

2019-10-12 19:06 MK
Kasia Florczuk
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Program telewizyjny Mam Talent wciąż zaskakuje. Choć to już jego dwunasta edycja, okazuje się, że w naszym kraju jest wciąż wiele nieodkrytych talentów. Jednym z nich jest z pewnością Kasia Florczuk, która zajmuje się akrobatyką powietrzną. Czy jej popisy zachwycą jurorów i umożliwią przejście do kolejnego etapu? Sprawdź na ESKA.pl, co wiemy o tej uczestniczce.

Kasia Florczuk - Mam Talent 12 to prawdziwa szansa dla 27-letniej uczestniczki, która potrafi czynić cuda w powietrzu. Oglądając jej poczynania, ciężko nie wstrzymać oddechu. W poprzednich edycjach hitowego programu, telewidzowie mogli śledzić losy wielu akrobatów, którzy zaszli naprawdę daleko. Czy Kasi Florczuk również uda się oczarować publiczność, prowadzących oraz, przede wszystkim, jurorów w składzie: Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska oraz Małgorzata Foremniak?


Mam Talent 12 - Kasia Florczuk

Uczestniczka show niemalże od zawsze jest związana ze sportem. W wieku 6 lat zaczęła jeździć figurowo na łyżwach. Należała do kadry reprezentującej Polskę na zawodach międzynarodowych. Po zakończonej karierze sportowej, w wieku 21 lat zaczęła samodzielnie uczyć się sztuk cyrkowych. Zaczynała od szarf. Podglądała artystów, z którymi występowała w rewii cyrkowej w Malezji. Przez większość czasu szkoliła się sama, ale uczyła się również od byłych i obecnych artystów z Cirque Du Soleil i innych światowych produkcji. Intensywność i ilość treningów zależy od tego, czy aktualnie jest na kontrakcie.

Od 6 lat występuje na arenie międzynarodowej. Jest jedyną osobą w branży, która połączyła pokaz powietrzny z ogniem na przenośnym lodowisku. Umożliwia jej to występy na każdej scenie, nie tylko w rewiach łyżwiarskich. Z powodzeniem przeszła casting do Cirque Du Soleil. Występowała w Azji, Kolumbii, Maroko i Australii. Jej ostatnim kontraktem był tour po Francji i Niemczech z najbardziej prestiżową rewią na lodzie – Holiday On Ice. Udział w programie traktuje jako zaszczyt i ogromne wyzwanie, ponieważ po raz pierwszy będzie występowała na polskiej scenie.

Najnowsze