Monika Woźny w Mam Talent 12. Czy zachwyci jurorów swoim głosem?

2019-10-12 19:06 MK
Monika Woźny
Autor: Fot.: Mirosław Sosnowski/Tvn

Dwunasta edycja Mam Talent trwa w najlepsze. Telewidzowie wciąż mogą obserwować, jak na ich oczach rozwijają się prawdziwe talenty. Jedną z uczestniczek szóstego już odcinka kolejnej serii popularnego programu będzie Monika Woźny. Kandydatka będzie chciała oczarować jurorów i publiczność swoim głosem. Czy jej się to uda? Sprawdź, co o niej wiemy na ESKA.pl.

Mam Talent 12 - Monika Woźny to kolejna uczestniczka, która dostała szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola oraz Agnieszka Chylińska. Z pewnością na opinii tej ostatniej zależeć będzie jej najbardziej, bo talent, z jakim przyszła do programu to śpiew. Na przestrzeni lat, przez talent show przewinęło się wielu utalentowanych muzyków, którzy robią dziś prawdziwe kariery. Czy taki sam sukces czeka Monikę?

Monika Woźny w Mam Talent - kim jest?

Uczestniczka ma 27 lat, a śpiewa od dziecka. Przez pewien czas chodziła na lekcje śpiewu do MDK w Opolu, ale musiała zrezygnować ze względu na trudną sytuację finansową. Od tamtej pory jest samoukiem. Ćwiczy sama lub z widzami na streamie (przynajmniej raz w tygodniu stara się organizować karaoke na streamie, gdzie śpiewa solo i w duetach piosenki dla widzów). Jej idolem muzycznym jest Beyonce, którą podziwia za moc i to, jakie potrafi zrobić show. Mam talent! jest dla niej szansą na uczynienie z pasji czegoś poważniejszego, czym mogłaby się zajmować na pełen etat.

Najnowsze