Były gwiazdami Disneya, a dzisiaj są znanymi piosenkarkami. Komu udało się zrobić największą karierę?

2020-10-27 15:04
Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez
Autor: Screen z YouTube/Disney ¡Fan!, FankaDemiLovato1 Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez

Pamiętacie te czasy, kiedy oglądało się seriale Disneya? Właśnie wtedy większość młodych osób zachwycało się bohaterami z zagranicznych ekranizacji. Gwiazdy Disneya były nie tylko prawdziwymi inspiracjami, jak na przykłada Hannah Montana, w którą wcielała się Miley Cyrus. Która z aktorek przeszła największą metamorfozę i dziś króluje w branży muzycznej? O nich jest naprawdę bardzo głośno!

Disney to nie tylko bajki, ale również seriale, które zapadły w pamięci niejednego nastolatka. To także kopalnia talentów, które najpierw genialnie odtwarzały przydzielone im role, a następnie zdobywały sukcesy najczęściej w branży muzycznej. Idealnym dowodem na to jest Miley Cyrus, która przez lata wcielała się w rolę serialowej Miley Stewart i muzycznej gwiazdy Hannah Montana. Serial ten zadebiutował w 2006 roku i w szybkim tempie zdobył uznanie widzów na całym świecie. Miley stała się nie tylko ikoną mody, ale również autorytetem niejednej nastolatki czy też małej dziewczynki. Peruki wyprodukowane na styl Hannah Montana, były marzeniem każdej z nich, a serialowe piosenki królowały na playlistach niejednej osoby.

Najchętniej oglądany i bijący rekordy serial Hannah Montana zapisał się już do historii, jednak Miley Cyrus, która genialnie wcielała się w dwie role, po przygodzie z Disney'em poradziła sobie świetnie. Zmieniła wizerunek i z grzecznej nastolatki stała się kobietą z krótkimi włosami i pazurem. Nagrywa piosenki, wydaje płyty i do czasu pandemii prężnie koncertowała. Jej single to prawdziwe hity, które ukochał sobie cały świat, a już lada moment bo 27 listopada 2020, pojawi się w sprzedaży jej najnowszy krążek Plastic Hearts. Co słychać u innych gwiazd Disney'a? Czy tak jak Miley, prężnie działają w branży muzycznej?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Gwiazdy Disneya - Selena Gomez, Demi Lovato i inni

Oprócz Miley Cyrus w serialach Disney'a można było podziwiać również Demi Lovato, Selenę Gomez, Vanessę Hudgens czy też Ashley Tisdale. Oczywiście oprócz pań w kolorowych ekranizacjach pojawiali się również panowie, między innymi bracia z grupy Jonas Brothers, a także Zac Efron. Karierę muzyczną po Czarodziejach z Waverly Place prężnie rozwija oczywiście Selena Gomez, która nagrała niedawno hit Ice Cream z k-popowym girlsbandem BLACKPINK, a także Demi Lovato znana z serialu Słoneczna Sonny, która po emocjonalnych przejściach nie poddała się, tylko wciąż nagrywa nowe piosenki. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że Selena i Demi zagrały razem w filmie Disney'a - Program Ochrony Księżniczek. Po muzycznych ekranizacjach Dinsey'a również bracia Jonas nie poddali się i do tej pory tworzą hity, które puszczane są przez wielkie stacje radiowe. Co ciekawe, również Ariana Grande po telewizyjnych debiutach poradziła sobie równie znakomicie, co Miley Cyrus. Jednak Ari można było podziwiać w serialach stacji Nickelodeon, takich jak Victoria znaczy zwycięstwo oraz Sam i Cat.

Która księżniczka z bajek pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Jaką fryzurę lubisz nosić na co dzień?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze