Malik Montana

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER, https://www.tiktok.com/@malikmontana_official/video/7215003481696980229

Influencerzy

Malik Montana przesadził. Fani są dla niego bezwzględni

2023-03-28 9:12

Kto z Was nie wpadł na szalony pomysł, który na początku wydawał się świetną rozrywką i genialnym sposobem na nagranie ciekawego filmiku, ale rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna? Wtopy zdarzają się każdemu, to naturalne. Jednak to, co zrobił Malik Montana, według wielu osób było znacznym przekroczeniem granicy dobrego smaku. I to dosłownie!

Malik Montana przesadził i wywołał burzę w sieci. Fani są dla niego bezwzględni, a w komentarzach pod najnowszym postem nie zostawiają na nim suchej nitki. Zarzucają mu brak szacunku do innych, wywyższanie się oraz robienie wszystkiego tylko i wyłącznie pod publikę. Ten jednak kompletnie nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami na swój temat i aktywnie odpisuje obserwatorom. To nie pierwszy raz, kiedy Malik Montana spotyka się z mocną krytyką. Ostatni czas z pewnością nie jest zbyt dobry dla rapera. Pomimo ogromnej oglądalności High League 6, w sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy na jego temat. Niedawno sporo mówiło się m.in. o preorderach i boxach z giftami dotyczących jego najnowszego krążka Adwokat Diabła. Kiedy tylko boxy zaczęły docierać do słuchaczy w sieci zaczęły pojawiać się negatywne komentarze związane z ich zawartością. Fani wyśmiali to, że w środku można było znaleźć m.in. kadzidełka, lampkę LED, poskładany plakat czy płaszcz przeciwdeszczowy. Wiele osób widząc jakość produktów sugerowało, że to rzeczy zakupione w chinach, by jak najbardziej oszczędzić.

Monika Kociołek śmiała się z pracy na budowie. Teraz sama poczuła trud tego zawodu!

Na mój pogrzeb obowiązuje…? | Dokończ Piosenkę #10

Malik Montana - McDonald

To co zrobił Malik Montana w McDonald odbiło się wśród jego fanów głośnym echem. Raper odebrał swoje zamówienie i zamiast usiąść przy stoliku lub wyjść z fast foodu, ten zdecydował się wskoczyć na blat, na którym pracownicy sieci wystawiają zamówienia do odbioru, i zaczął tańczyć. Malik miał na sobie kominiarkę i ciemne okulary, więc ciężko było go rozpoznać.

Fani są dla niego bezwzględni i uważają, że posunął się zdecydowanie za daleko. Zauważają również, że nie zdjął butów, co jeszcze bardziej ich nakręciło. W sieci pojawia się masa nieprzychylnych komentarzy na jego temat. Malik jednak nie pozostaje dłużny swoim obserwatorom i chętnie nakręca ich jeszcze bardziej.

Wujek Łuki tłumaczy się ze swoich słów. Publicznie przeprosił widzów

W którym momencie miałam zacząć się śmiać?

Raper postanowił odbić piłeczkę.

Ja jak patrzę na twój komentarz mam to samo

To nie jedyny negatywny komentarz w stronę Malika.

Kiedy jesteś raperem i myślisz, że wszystko ci wolno

Raper nie pozostawał mu dłużny.

Bo wolno a jeśli nie wolno to zrób coś i pokaż a nie piszesz

Z kolei inny zauważył jak bardzo niehigieniczne było to, co zrobił Malik.

Na blat, na którym stawia się jedzenie mmmm mniami.

Raper oczywiście odpowiedział.

To jedzenie może się cieszyć że moje chanel trampki tam były

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE