Małgorzata Rozenek-Majdan nagrała kolędę! Tak śpiewa prowadząca DDTVN

2022-12-09 11:58
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: AKPA // screen z DDTVN

To już niejako coroczna, świąteczna tradycja, że gwiazdy Dzień Dobry TVN spotykają się w studiu nagraniowym, by wspólnie nagrać wyjątkową kolędę. I w tym roku doczekaliśmy się jej premiery. W nagraniach udział wzięli także nowi prowadzący śniadaniówki - Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński. Jak im poszło?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tle coraz częściej pobrzmiewają świąteczne hity, witryny sklepów kuszą bożonarodzeniowymi ozdobami i akcesoriami, a my rozpoczynamy przygotowania do tego wyjątkowego okresu. Jedną ze świątecznych tradycji jest premiera kolędy w wykonaniu wszystkich gwiazd popularnego programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. W tym roku jest ona o tyle wyjątkowa, że w składzie śniadaniówki pojawili się nowi prezenterzy. Mowa oczywiście o Małgorzacie Rozenek-Majdan i Krzysztofie Skórzyńskim, których duet budzi wiele emocji. Wszyscy prowadzący DDTVN wzięli na warsztat odświeżoną wersję kolędy z 2011 roku, za której tekst odpowiada współpracująca niegdyś ze stacją dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. Do wyjątkowej interpretacji uwielbianego przez widzów świątecznego hitu powstał także teledysk.

Małgorzata Rozenek udekorowała dom. To będą święta w amerykańskim stylu

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Małgorzata Rozenek-Majdan i inni nagrali kolędę

Kolęda Dzień Dobry TVN już od kilku dni wprowadza widzów TVN w świąteczny nastrój. Oprócz prowadzących poszczególne wydania formatu w zrealizowanym do świątecznego teledysku wystąpili również pozostali bohaterowie DDTVN, a wśród nich uwielbiany przez widzów prezenter pogody Bartosz Jędrzejak czy autor licznych publikacji Marcin Sawicki. Niestety, kolędy w wykonaniu gwiazd Dzień Dobry TVN można na ten moment posłuchać jedynie w telewizji oraz na stronie programu. Liczymy, że niebawem pojawi się także na YouTubie.

Sonda
Jaka jest Twoja ulubiona kolęda?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze