Małgorzata Rozenek

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@m_rozenek Małgorzata Rozenek udekorowała dom na swięta Bożego Narodzenia

Małgorzata Rozenek udekorowała dom. To będą święta w amerykańskim stylu

2022-12-02 15:08

Małgorzata Rozenek już z początkiem grudnia postanowiła przyozdobić swój dom świątecznymi dekoracjami. Magię świąt czuć już w każdym zakątku bajecznej willi Majdanów. Wnętrze rezydencji przypomina dom z amerykańskich filmów bożonarodzeniowych. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną mieszkają w luksusowej rezydencji, do której wprowadzili się w tym roku. Ta willa jeszcze do niedawna była zamieszkiwana przez Wojciecha Modesta Amaro wraz z żoną. To właśnie Agnieszka była wówczas odpowiedzialna za zaprojektowanie wnętrz. Teraz tym dobrem może cieszyć się Małgorzata Rozenek, Radosła i ich dzieci.

Małgosia już z początkiem grudnia wprowadziła do swojego domu magiczną, świąteczną atmosferę. Dom udekorowała w najlepszym stylu. Na jakie ozdoby postawiła prowadząca Dzień Dobry TVN i jaki był motyw przewodni tegorocznej aranżacji? O wszystkim opowiedziała na filmiku.

Małgorzata Rozenek wykończona dekorowaniem domu na święta

Małgorzata Rozenek nagrała wideo pokazując fanom wnętrza swojego domu, gdzie niemal każdy kąt przywołuje świąteczną atmosferę. Możemy podziwiać pokaźnych rozmiarów choinkę, na której zawisły biało-czerwone ozdoby. Schody zostały ozdobione roślinnymi girlandami, na kominku widzimy świąteczne skarpety z inicjałami członków rodziny. Tekstylne dodatki w postaci poduszek idealnie wpasowały się w bożonarodzeniowy klimat. Nie zabrakło również drobnych ozdób, jak szklane kopułki, świece, czy gwiazda betlejemska, a w różnych zakątkach można podziwiać okazałe roślinne wieńce ozdobione złotymi dzwoneczkami - to one są bowiem tematem przewodnim tegorocznych świąt u Majdanów.

Małgosia przyznała, że w dekorowaniu pomogli jej specjaliści od tego typu działań, i trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania. Fani wyrazili swój zachwyt nad efektem finalnym. Jedni zwrócili uwagę, że wnętrza przypominają amerykańskie domy, a innym przywołały na myśl dom Kevina, bohatera świątecznego filmu "Kevin sam w domu".

Sonda
Czy spędzisz święta z rodziną?
MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!