Małgorzata Chruściel

i

Autor: TVP

Małgorzata Chruściel ma żal do Sylwii Grzeszczak? Te reakcje mówią same za siebie!

2021-11-08 11:11

Nie milkną echa po ostatnim odcinku The Voice of Poland, a dokładniej po szokującej decyzji, jaką podjęła Sylwia Grzeszczak. Gwiazda muzyki wyrzuciła ze swojej drużyny uczestniczkę, która zdaniem wielu była faworytką do zwycięstwa. Czy Małgorzata Chruściel ma żal do trenerki? Te reakcje mogą na to wskazywać!

Małgorzata Chruściel była jedną z faworytek do zwycięstwa 12. edycji The Voice of Poland. Wokalistka w brawurowy sposób wykonała utwór Turning Tables z repertuaru Adele i zachwyciła nie tylko widzów, ale również trenerów, którzy nie wyobrażali sobie bez niej odcinków na żywo. Podobnego zdania była trenerka Małgorzaty, Sylwia Grzeszczak. Tym bardziej niezrozumiała dla wielu była decyzja, jaką ostatecznie podjęła autorka hitu Prawda o nas. Chcąc zapewnić miejsce w swojej drużynie Julii Stolpe, artystka podziękowała za współpracę właśnie Małgorzacie. Decyzja wokalistki spotkała się z niedowierzaniem ze strony pozostałych jurorów The Voice of Poland 12, a także widzów, którzy nie zostawili na Sylwii suchej nitki. W komentarzach pozostawionych w social mediach pojawiły się opinie, że to najgorsza decyzja w całej historii show, a nawet, że piosenkarka zupełnie nie odnajduje się w nowej roli. Wszystko wskazuje na to, że mimo towarzyszącego uśmiechu, Małgorzata Chruściel mocno przeżyła odpadnięcie z programu i ma żal do swojej trenerki.

Sonda
Czy Małgorzata Chruściel słusznie odpadła?

Małgorzata Chruściel ma żal do Sylwii Grzeszczak? 

Jak można się było spodziewać, kibicujący wokalistce internauci zasypali ją słowami wsparcia. Uczestniczka The Voice of Poland zamieściła na swoim kanale cały występ z nokautów i ochoczo rozdawała serduszka pod licznymi życzeniami dalszych sukcesów, a także pod słowami wyrażającymi niezrozumienie z powodu decyzji Sylwii.

Najlepszy głos z drużyny Sylwii, godny finału.. tylko trenerka niegodna takiej zawodniczki jak widać.

Wg mnie najlepsza… totalnie nieporozumienie.

Przepiękny występ, to że Cię wyrzuciła to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, Ty i Julia zmiotłyscie tamtych chłopów

To tylko kilka komentarzy polajkowanych przez Małgorzatę Chruściel. Najważniejsze, że mimo odpadnięcia, artystka może liczyć na wsparcie tak wielu osób! 

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!