Sylwia Grzeszczak

i

Autor: TVP

Sylwia Grzeszczak podjęła najgorszą decyzję w historii The Voice? Widzowie i trenerzy OBURZENI!

2021-11-06 22:58

Ostatni odcinek The Voice of Poland 12 dostarczył wielu emocji. Największym zaskoczeniem bez wątpienia była decyzja, jaką podjęła Sylwia Grzeszczak. Z wyborem wokalistki nie zgadzają się zarówno pozostali trenerzy muzycznego show, jak i widzowie. Gwiazda wyeliminowała z programu faworytkę do zwycięstwa!

Sylwia Grzeszczak popełniła największy błąd w historii The Voice of Poland? Takie komentarze pod adresem supergwiazdy polskiej sceny muzycznej pojawiły się po emisji ostatniego odcinka show The Voice of Poland, w którym jest jurorką. Spośród siedmiorga wykonawców, artystka musiała wybrać tylko czworo. Szczęśliwcy będą reprezentować jej drużynę w odcinkach na żywo. Jedną z faworytek do zwycięstwa była bez wątpienia Małgorzata Chruściel. Wokalistka w brawurowy sposób wykonała utwór Turning Tables z repertuaru Adele, zachwycając nie tylko zgromadzoną w studiu publiczność, ale również pozostałych trenerów, którzy zgodnie orzekli, że mają do czynienia z prawdziwym diamentem. Nikt nie spodziewał się tego, że chcąc zapewnić miejsce w odcinkach na żywo Julii Stolpe, wykonawczyni hitu Prawda o nas zdecyduje się na wyrzucenie z gry właśnie Małgorzaty. Reakcja Justyny Steczkowskiej mówiła sama za siebie! Z podobnym niezadowoleniem zareagowali też wierni wielbiciele formatu. Sylwia Grzeszczak ponownie znalazła się w ogniu krytyki.

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?

Widzowie oburzeni zachowaniem Grzeszczak

Chwilę po wyemitowaniu momentu, w którym artystka podejmuje niepojętą dla wielu decyzję, w komentarzach pod postami The Voice of Poland zawrzało! Widzowie po raz kolejny zarzucili Sylwii, że być może jest świetną piosenkarką, ale słabą jurorką.

Nie ma co się oszukiwać- Sylwia, masz piękny głos i ogromny warsztat, ale Twoje decyzje trenerskie są nietrafione. Nie każda rola jest dla każdego.

To co Sylwia zrobiła to masakra jakaś. Wyrzuciła uczestniczkę, która mogła wygrać ten program!! Reakcja trenerów mówi sama za siebie jaka ta decyzja była!wyrzucenie Adrianny to juz bylo nieporozumienie, ale to co zrobila na koniec zaskoczylo nawet trenerow. MASAKRA!!!!

Co to za decyzja? dramat, dramat. Pani Sylwio przepraszam, super Pani śpiewa,ale Voice nie jest dla Pani. Absolutnie nieeee - piszą rozwścieczeni.

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda została skrytykowana przez fanów formatu The Voice. Wcześniej artystce 'oberwało się' za dobór repertuaru dla uczestników.

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"