Maksymilian Wiewiórka POTWORNIE znokautowany. Tak teraz wygląda jego twarz!

i

Autor: FAME MMA Maksymilian Wiewiórka POTWORNIE znokautowany. Tak teraz wygląda jego twarz!

Maksymilian Wiewiórka POTWORNIE znokautowany. Tak teraz wygląda jego twarz!

2023-02-08 16:13

Maksymilian Wiewiórka ma za sobą jedną z najtrudniejszych walk w karierze zawodnika MMA. Przed pojedynkiem był pewny swoich umiejętności, jednak szybko musiał uznać wyższość swojego rywala. To właśnie na nim został dokonany jeden z najmocniejszych nokautów w historii freak-fightów. Wiewiór właśnie pokazał, jak wygląda jego twarz po spotkaniu z piszczelem Kwiecińskiego.

Maksymilian Wiewiórka - nokaut na Fame MMA 17

Maksymilian Wiewiórka na Fame MMA 17 miał stoczyć jedną z najważniejszych walk w swoim życiu. Włodarze freak-fightowej federacji zdecydowali, że Wiewiórowi należy się pojedynek o mistrzowski pas w kategorii do 84 kilogramów, który ze względu na problemy zdrowotne oddał Kubańczyk. Jego rywalem został Arkadiusz Tańcula, jednak ten doznał kontuzji i starcie musiało zostać przełożone na maj 2023. Organizatorzy podjęli decyzję, by Wiewiór zawalczył z Alanem Kwiecińskim w K-1. Mają podobny wzrost, zasięg ramion, a także podobną wagę. Ciężko było tu wytypować faworyta, co sprawiało, że emocje wśród widzów były jeszcze większe. Ostatecznie był to jeden z najtrudniejszych i najsmutniejszych pojedynków w karierze influencera, bo już pierwsze sekundy starcia wyraźnie pokazały, że lepszy jest jego przeciwnik. Dominował od pierwszej sekundy i precyzyjnymi uderzeniami zdobywał punkty. Kwieciński po tym, gdy dwukrotnie posłał Wiewiórkę na deski, a ten był liczony przez sędziego, za trzecim razem zadał decydujący cios bicycle-kick. O tym nokaucie rozpisywały się światowe media.

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Sonda
Czy przeraził Cię nokaut na Maksymilianie Wiewiórce?
Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Maksymilian Wiewiórka twarz - tak wygląda

Maksymilian Wiewiórka już po pierwszym i drugim razie, gdy został posłany na deski wydawał się mocno zamroczony. Po upadkach szybko wstawał, a nogi odmawiały posłuszeństwa. Wiewiór po pojedynku z Alanem Puu Kwiecińskim ma potężne limo pod okiem, zarysowania na twarzy, ale nieustannie - tak jak przed walką - z humorem podchodzi do tworzenia contentu. Zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się, jak wygląda Maksymilian Wiewiórka po walce na Fame MMA 17!

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE