Majka Jeżowska - wiek, dzieci, partner, piosenki. Kim jest gwiazda dziecięcej piosenki?

2020-02-29 12:13 MK
Majka Jeżowska
Autor: TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS

Choć Majka Jeżowska kojarzy się przede wszystkim z muzyką dziecięcą, ma fanów w każdym wieku. Artystka bardzo często pojawia się na dużych imprezach, takich jak chociażby festiwale muzyczne. Nie zabrakło jej między innymi na tegorocznym festiwalu w Opolu czy na Pol'and'Rock Festival. Na ESKA.pl zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wykonawczyni hitu A ja wolę moją mamę. Sprawdźcie koniecznie!

Majka Jeżowska - wiek, wzrost, dzieci, partner, piosenki: oto najczęściej wyszukiwane informacje w kontekście popularnej piosenkarki. Polska wokalistka jest aktywna na rynku muzycznym od lat osiemdziesiątych, jednak największe przeboje nagrała w kolejnej dekadzie. Na piosenkach Majki Jeżowskiej wychowały się całe pokolenia Polaków. Co musicie o niej wiedzieć?

Majka Jeżowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Majka Jeżowska? Wokalistka zachwyca swoim świetnym wyglądem, stąd też aż ciężko uwierzyć, że w 2019 roku skończyła 59 lat. Artystka przyszła na świat 25 maja 1960 roku. Jeśli chodzi o wzrost, to ciężko znaleźć dokładne informacje na ten temat.

Majka Jeżowska - dzieci

Majka Jeżowska ma syna Wojtka, którego urodziła, mając 20 lat. Dziś dorosły już mężczyzna realizuje się jako reżyser i producent reklam. Jego film There is a city odtworzono ponad pięć milionów razy w serwisie YouTube.

Majka Jeżowska - partner

Polska wokalistka była dwukrotnie zamężna, jednak związki te nie przetrwały próby czasu. Dziś ciężko stwierdzić, czy gwiazda z kimś się spotyka. Mężczyzną, z jakim artystkę w ostatnim czasie łączyły media plotkarskie jest wizażysta Dariusz Kotarski. Para opublikowała jednak ostatnie wspólne zdjęcie na Instagramie w marcu 2019 roku.

Majka Jeżowska - piosenki

Zdaniem wielu Polaków, Majka Jeżowska jest niekwestionowaną królową dziecięcej piosenki. Artystka wydała wiele wielkich hitów, na których wychowało się kilka pokoleń. Do największych przebojów artystki należą: A ja wolę moją mamę, Wszystkie dzieci nasze są czy Na plaży.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze