Alicja Szemplińska jak Adele? Singiel Empires sprawdziłby się w Bondzie?

2020-02-24 18:44 MK
Alicja Szemplińska
Autor: YouTube/Eurovision Song Contest

Wszystko jest już jasne! To właśnie Alicja Szemplińska będzie reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Rotterdamie. Artystka zwyciężyła bowiem w specjalnym wydaniu Szansy na Sukces, gdzie zaprezentowała swój utwór Empires. Fani nie mają wątpliwości - ta piosenka idealnie sprawdziłaby się w filmie o przygodach Jamesa Bonda. Więcej na ESKA.pl.

Alicja Szemplińska jak Adele? Tego zdania są polscy internauci, którzy postanowili skomentować eurowizyjną propozycję od zwyciężczyni programu The Voice of Poland. Po trzech tygodniach śledzenia losów uczestników specjalnej edycji Szansy na Sukces, dowiedzieliśmy się, że decyzją jurorów oraz telewidzów, do Rotterdamu poleci właśnie Alicja Szemplińska. Na wielki finał, 17-letnia wokalistka przygotowała utwór Empires, którego autorami sa twórcy hitów m.in. Viki Gabor oraz debiutanckiego singla Marcina Maciejczaka, czyli Patryk Komór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Empires to bardzo tajemniczy i emocjonalny utwór, w którym Alicja miała szansę zaprezentować, na co stać ją wokalnie. Pod wideo z występu, które zostało opublikowane na kanale Konkursu Piosenki Eurowizji, wielu internautów napisało, że po pierwszym przesłuchaniu singla mieli jedno skojarzenie - wielki hit Adele Skyfall, który powstał z myślą o produkcji pod tym samym tytułem, będącej częścią filmów o przygodach Jamesa Bonda.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Szemplińska - singiel

Trzeba przyznać, że porównania Empires do Skyfall nie są przypadkowe. Obie piosenki są bardzo emocjonalne i w jednej chwili wytwarzają niepowtarzalny klimat. Czy utwór w bondowskim stylu zachwyci Europejczyków? Mamy taką nadzieję! Eurowizja 2020 będzie miała miejsce w dniach 12, 14 i 16 maja.

Najnowsze