gwiazdy

Majka Jeżowska szczera do bólu! Zdradziła, ile tak naprawdę zarabia

2024-06-20 13:45

Majka Jeżowska to od lat jedna z wielkich gwiazd estrady zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Jej hity zna cała Polska. Majka Jeżowska w czerwcu skończyła 64 lata i choć jest już na emeryturze, to wciąż koncertuje. Ile może wynosić emerytura tak znanej i pracującej wciąż gwiazdy?

Wydawałoby się, że życie gwiazd usłane jest różami. Okazuje się jednak, że prawo nie ma litości dla nikogo i w rzeczywistości zarobki artystów przedstawiają się nieco inaczej niż nam się wydaje. Tą problematyczną kwestią postanowiła podzielić się z nami bardzo dobrze wszystkim znana polska artystka, Majka Jeżowska.

Jeżowska kilka lat temu wyjawiła, jak prezentuje się dorobek jej stażu pracy. Gwiazda nadmieniła, że nie była zatrudniona na etacie, w związku z czym nie odkładała składek, dlatego nie spodziewała się kokosów. W rzeczywistości jednak chyba sama nie spodziewała się, ile będzie wynosić ostateczna kwota jej emerytury, a ta po prostu zwala z nóg. Jednak nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Emerytura Majki Jeżowskiej to zaledwie tysiąc złotych.

Majka Jeżowska w młodości. Tak lata temu wyglądała artystka od hitu "Wszystkie dzieci nasze są"

Gwiazda nie narzeka

Majka zapewnia jednak, że nie jest to dla niej problemem i podkreśla, że absolutnie nie narzeka. W pełni spodziewała się takiego rezultatu działań w swojej karierze mówiąc, że jedyne, czym w świetle prawa zasłużyła sobie na jakąkolwiek emeryturę, to studiowanie oraz urodzenia dziecka.

Przypomnijmy, że Majka Jeżowska jest nadal aktywna zawodowo i zarabia na koncertowaniu. Cennik artystki z kolei wskazuje nam kwotę od 10 do 15 tysięcy złotych za występ. Wierzymy więc, że piosenkarka daje sobie radę i ma się dobrze!

Listen on Spreaker.