Tulia - występ z Eurowizji doceniony przez gwiazdę Hollywood!

2020-06-29 9:33 EK
Tulia
Autor: WBF

Niejeden fan Eurowizji i polskiego zespołu Tulia może być zachwycony! Dziewczyny z grupy zostały docenione przez wielką gwiazdę Hollywood. To wszystko za sprawą piosenki Fire of love. Kto zachwycił się ich kawałkiem do tego stopnia, że powaliła go na kolana? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Tulia to polski zespół muzyczny, który został założony w Szczecinie w 2017 roku. Tworzą go trzy utalentowane dziewczyny: Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka. Do 2019 roku śpiewała z nimi również Joanna Sienkiewicz, która zakończyła wtedy swoją przygodę z zespołem Tulia. Dziewczyny zasłynęły dzięki swoim ludowym coverom. Polska publiczność poznała je, kiedy grupa Depeche Mode, wrzuciła na swojego Facebooka folkową wersję swojego największego hitu Enjoy The Silence. Tulia mają na swoim koncie kilka singli, takich jak eurowizyjny kawałek Pali się, Jeszcze Cię nie ma, a także piosenka Trawnik, w której możemy usłyszeć gościnnie głos Kasi Kowalskiej. Dodatkowo popularnością cieszy się również ich cover utworu Nieznajomy Dawida Podsiadło.

Zespoł Tulia reprezentował nasz kraj w 2019 roku podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizyjnej w 2019 roku w Tel Awiwie. Ponadto dziewczyny zostały laureatkami konkursu Premier podczas trwania 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także zdobyły nagrodę Akademii Fonograficznej Fryderyk za fonograficzny debiut roku.

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Zespół Tulia doceniony na świecie!

Dziewczyny z Zespołu Tulia docenione na świecie! Ta informacja ucieszy z pewnością niejednego fana ich twórczości. Zespół pozytywną informacją pochwalił się za pośrednictwem swojego Facebooka. Dziewczyny umieściły wpis, w którym chwalą się, że gwiazda Hollywood - Rachel McAdams, wypowiedziała się o ich eurowizyjnym kawałku Fire of love w najnowszym wywiadzie na temat nowej produkcji Netflix, The Story Of Fire Saga. 

Można zauważyć, że reprezentantki grupy Tulia, również bardzo cieszą się z takiego wyróżnienia. Gratulujemy!

Najnowsze