Miss Polski 2020 - uczestniczki i zdjęcia. To te finalistki walczą o koronę Miss

Miss Polski 2020 - uczestniczki i zdjęcia. To te finalistki walczą o koronę Miss
Autor: Igor Drozdowski Miss Polski 2020 - uczestniczki i zdjęcia. To te finalistki walczą o koronę Miss

17 stycznia po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! Jedna z 23 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Polsat. Już dzisiaj poznajcie finalistki Miss Polski 2020!

Miss Polski 2020 - uczestniczki, czy też finalistki są już znane. Kto walczy o koronę Miss Polski 2020? Zdjęcia pomogą wam w wyborze najpiękniejszej Polki. Takiego finału Miss Polski jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Co nie znaczy, że emocje będą mniejsze! O wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadba jeden z największych fenomenów polskiej muzyki ostatnich lat, Kortez, który wykonaniem swoich przebojów Hej wy i Z imbirem, zapewni tego wieczoru ogromny ładunek emocjonalny. A niesamowicie pozytywna energia płynąca ze sceny podczas występu charyzmatycznego Pawła Domagały z jego wielkim hitem Weź nie pytaj i piosenką z najnowszej płyty Wracaj z pewnością udzieli się kandydatkom do korony oraz wszystkim widzom przed telewizorami. Natomiast Anna Wyszkoni sprawi, że ten wieczór na zawsze pozostanie w sercach finalistek jako wspomnienie najpiękniejszych emocji. Dlatego do pokazu finalistek w sukniach ślubnych Violi Piekut wykona swój poruszający utwór Zapytaj mnie o to kochany. Wśród innych artystów, którzy swoimi występami dodadzą mocy finalistkom i podgrzeją atmosferę konkursu, będzie była Miss Supranational 2011, przebojowa wokalistka Monika Lewczuk, która zaśpiewa covery największych hitów Dua Lipy, Don’t Start Now oraz Levitating. Na scenie wystąpią również Nick Sinckler i Paweł Tur.

Najpiękniejsze gitarzystki, jest też Polka

Miss Polski 2021 - zdjęcia

Oficjalna sesja zdjęciowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2020, autorstwa Igora Drozdowskiego, powstała w kilka dni temu w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Finalistki prezentują się w przepięknych kreacjach z najnowszej projektantki Violi Piekut. O ich makijaże zadbały Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk natomiast o fryzury Zaremba International Academy. Zdjęcia pojawią się w katalogu Miss Polski 2021, ale efekty ich pracy możecie już zobaczyć w naszej galerii! Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

Najnowsze