Magdalena Bieńkowska - wymiary, fotografie, chłopak, rodzice, Miss Polski

2018-12-09 9:29
Magdalena Bieńkowska - wymiary, fotografie, chłopak, rodzice, Miss Polski
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS

Magdalena Bieńkowska reprezentuje Polskę podczas Miss Supranational 2018! Kim jest piękna i atrakcyjna jednocześnie Polka? Przekonajcie się na ESKA.pl

Magdalena Bieńkowska - wymiary, fotografie, chłopak, rodzice, to kwestie które najbardziej ciekawią i interesują wszystkich internautów. Kim jest Magda Bieńkowska i dlaczego reprezentuje nas podczas finału Miss Supranational 2018? Stało się tak dlatego, że młoda, piękna i wzbudzająca zachwyt wśród mężczyzn uczestniczka zdobyła tytuł Miss Polonia 2015.

Magdalena Bieńkowska - wymiary

Jakie wymiary ma Magda Bieńkowska? Ma 173 centymetry wzrostu, a jej wymiary w centymetrach, to: 88-61-90.

Magdalena Bieńkowska - chłopak

Kim jest chłopak Magdaleny Bieńkowskiej? Wiele mówiło się o tym, że modelka w 2015 roku spotykała się z Antkiem Królikowskim. Wiadomo, że obecnie nie są parą, bo syn popularnego aktora jest w związku z utalentowaną Julią Wieniawą. Jeśli chodzi o Magdę Bieńkowską, nie ma informacji o tym, że jest w związku! 

Magdalena Bieńkowska - rodzice

Magdalena Bieńkowska została Miss Polski dzięki rodzicom! To właśnie oni namówili ją do wzięcia udziału w konkursie piękności. 

Magdalena Bieńkowska - Miss Polski

Magdalena Bieńkowska urodziła się 3 października 1993 roku w Mikołajkach. Interesuje się podróżowaniem, sportami wodnymi i tenisem ziemnym. Ma długie jasnobrązowe włosy i zielone oczy. Ma na swoim koncie tytuły: 

  • Miss Warmii i Mazur 2015
  • Miss Polski 2015
  • Miss International 2016
  • Miss World 2017

Magdalena Bieńkowska - fotografie

Wyświetl ten post na Instagramie.
#simpleone🌸 Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
@flemingmodels 🇪🇸 Post udostępniony przez Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze