Festiwal Piękna 2018 - kandydatki do korony Miss Supranational 2018 w Karpaczu! [GALERIA]

2018-12-05 12:06
Festiwal Piękna 2018: Kandydatki do korony Miss Supranational 2018 na zgrupowaniu w Karpczu! Zobaczcie, co robią
Autor: Fot. Polsat Festiwal Piękna 2018

Przed nami Festiwal Piękna 2018! Na ESKA.pl zobaczycie, co robią w Karpaczu kandydatki do korony Miss Supranational 2018.

Festiwal Piękna 2018 - kandydatki do korony Miss Supranational 2018 od dwóch tygodniu są w Polsce. Przebywają na zgrupowaniu w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. W przygotowaniach do dziesiątej gali międzynarodowego konkursu uczestniczą 72 olśniewające dziewczyny. W piątkowy wieczór 7 grudnia stoczą jubileuszowy pojedynek o koronę Miss Supranational 2018.

Miss Supranational 2018 - kandydatki w Karpaczu

Kandydatki do korony najpiękniejszej na ziemi reprezentują kraje ze wszystkich kontynentów, od tych największych jak Rosja, Kanada, Chiny czy Stany Zjednoczone, po mniejsze państwa jak Haiti, Mauritius, Surinam czy Malta. Dziewczyny mają bardzo napięty harmonogram w trakcie zgrupowania. Szlifują widowiskową choreografię pod czujnym okiem Macieja Zakliczyńskiego i Janji Lesar. Zajmują się przymiarkami wszystkich kreacji, które zaprezentują podczas pokazów na gali i codziennie ćwiczą różne układy do sześciu wyjść na scenę. Uczestniczą w wielu sesjach zdjęciowych, nagrywają mnóstwo materiałów filmowych oraz zwiedzają atrakcje turystyczne Dolnego Śląska. W pierwszych dniach pobytu w naszym kraju dziewczyny udały się do Wrocławia. Na Rynku w sercu Startego Miasta poczuły atmosferę zbliżających się wielkimi krokami świąt. W stolicy Dolnego Śląska przeżyły również afrykańską przygodę, podziwiały największą atrakcję wrocławskiego zoo – Afrykarium.

Miss Supranational 2018 - wyniki pre-eliminacji

Podczas zgrupowania odbyły się już pierwsze pre-eliminacje do tytułów komplementarnych Miss Supranational 2018 - Miss Talent, w których najlepsza okazała się reprezentantka z Korei – Enubi Lee, natomiast Miss Top Model została kandydatka z Brazylii – Barbara Reis. Wszystkie wydarzenia można śledzić na żywo w mediach społecznościowych Miss Supranational. Tuż przed uroczystą galą międzynarodowego konkursu pretendentki do korony spędzą godziny prób na scenie w Krynicy Zdroju, aby pokazać z jak najlepszej strony w strojach narodowych, w sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych, kolekcji streetwear, strojach własnych oraz sukniach wieczorowych od Ewy Minge. Wyjątkowy wieczór 7 grudnia na zawsze zmieni życie jednej z nich. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2017 Jenny Kim z Korei Południowej? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski –Magdalena Bieńkowska? Przekonamy się 7 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Polsacie. A poniżej galeria, w której zobaczycie, jak kandydatki bawią się w Karpaczu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze