Magda Gessler tańczy w DDTVN

i

Autor: Screen ze strony dziendobry.tvn.pl

Magda Gessler szaleje do Mandaryny. Widzowie w szoku!

2022-05-23 14:36

Kilka dni temu Mandaryna gościła na kanapie w jednym z popularnych programów śniadaniowych. Pod koniec odcinka artystka wspólnie z Anią Świątczak wykonały utwór Od nowa, a jedną z osób, które dały się ponieść dobrej zabawie, była sama Magda Gessler. Najbardziej znana restauratorka w Polsce oddała się dzikim pląsom.

Magda Gessler uwielbia dobrą zabawę, co mocno doceniają wszyscy jej fani. Teraz gospodyni show Kuchenne rewolucje dała się ponieść podczas wizyty w studiu Dzień Dobry TVN. Gwiazda telewizji z nieukrywanym entuzjazmem zareagowała na wspólny występ Mandaryny i Anny Świątczak, które po raz pierwszy wykonały efekt ich muzycznej współpracy. Byłe żony Michała Wiśniewskiego zaskoczyły wszystkich, informując o premierze ich duetu. Kompozycja Od nowa ukazała się w sieci 18 maja i z miejsca spotkała z ogromnym zainteresowaniem. W niespełna tydzień szalony teledysk, w którym wokalistki doskonale się bawią, a na parkiecie towarzyszą im między innymi alpaki, obejrzano blisko 100 tysięcy razy. Po występie w DDTVN i entuzjastycznym tańcu Magdy Gessler, który ma szansę stać się hitem sieci, utwór z pewnością zyska na popularności.

Byłe żony Wiśniewskiego szaleją w klubie! Mandaryna i Anka poszły na całość

Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?

Magda Gessler tańczy do Mandaryny

To nagranie ma wszystko, by stać się hitem sieci! Wspólny występ Mandaryny i Anki zakończył jeden z ostatnich odcinków Dzień Dobry TVN. Kamera raz na jakiś czas pokazywała, jak do utworu Od nowa bawią się prowadzący wydanie oraz Magda Gessler, która także gościła na kanapie w studiu. Wideo znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej programu.

Mandaryna powraca!