Magda Gessler szaleje do Mandaryny. Widzowie w szoku!

2022-05-23 14:36
Magda Gessler tańczy w DDTVN
Autor: Screen ze strony dziendobry.tvn.pl

Kilka dni temu Mandaryna gościła na kanapie w jednym z popularnych programów śniadaniowych. Pod koniec odcinka artystka wspólnie z Anią Świątczak wykonały utwór Od nowa, a jedną z osób, które dały się ponieść dobrej zabawie, była sama Magda Gessler. Najbardziej znana restauratorka w Polsce oddała się dzikim pląsom.

Magda Gessler uwielbia dobrą zabawę, co mocno doceniają wszyscy jej fani. Teraz gospodyni show Kuchenne rewolucje dała się ponieść podczas wizyty w studiu Dzień Dobry TVN. Gwiazda telewizji z nieukrywanym entuzjazmem zareagowała na wspólny występ Mandaryny i Anny Świątczak, które po raz pierwszy wykonały efekt ich muzycznej współpracy. Byłe żony Michała Wiśniewskiego zaskoczyły wszystkich, informując o premierze ich duetu. Kompozycja Od nowa ukazała się w sieci 18 maja i z miejsca spotkała z ogromnym zainteresowaniem. W niespełna tydzień szalony teledysk, w którym wokalistki doskonale się bawią, a na parkiecie towarzyszą im między innymi alpaki, obejrzano blisko 100 tysięcy razy. Po występie w DDTVN i entuzjastycznym tańcu Magdy Gessler, który ma szansę stać się hitem sieci, utwór z pewnością zyska na popularności.

Byłe żony Wiśniewskiego szaleją w klubie! Mandaryna i Anka poszły na całość

Sonda
Obserwujesz Magdę Gessler?

Magda Gessler tańczy do Mandaryny

To nagranie ma wszystko, by stać się hitem sieci! Wspólny występ Mandaryny i Anki zakończył jeden z ostatnich odcinków Dzień Dobry TVN. Kamera raz na jakiś czas pokazywała, jak do utworu Od nowa bawią się prowadzący wydanie oraz Magda Gessler, która także gościła na kanapie w studiu. Wideo znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej programu.

Mandaryna powraca!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze