Mandaryna i Ania Świątczak

i

Autor: materiały prasowe

Byłe żony Wiśniewskiego szaleją w klubie! Mandaryna i Anka poszły na całość

2022-05-18 12:55

Mandaryna i Ania Świątczak mają za sobą ciężkie chwile. Wokalistki udowadniają jednak, że mimo niełatwych początków można się dogadać, a nawet zbudować fundamenty przyjaźni. Do sieci trafił właśnie teledysk zrealizowany do pierwszego wspólnego utworu byłych żon Michała Wiśniewskiego. Tyle się w nim dzieje, że trudno nadążyć!

Mandaryna i Ania Świątczak dały się poznać szerszej publiczności jako żony Michała Wiśniewskiego. Oba małżeństwa zakończyły się jednak z hukiem, a media plotkarskie jeszcze przez długie lata rozpisywały się na temat kulisów ich relacji. Jak jednak wiadomo, w wielu przypadkach to właśnie czas leczy rany. Wokalistki coraz częściej pojawiały się razem, a nawet występowały na jednej scenie. Chyba wszyscy fani Mandaryny pamiętają jej udany powrót podczas Sylwestra z Polsatem. Występ gwiazdy z jej nieśmiertelnym Ev'ry Night zapowiadali właśnie Ania Świątczak i Michał Wiśniewski. Teraz artystki postanowiły stworzyć wspólny utwór i nagrać do niego teledysk.

Jeżeli czasami można mówić o rzeczach niemożliwych to z pewnością ten duet należał do nierealnych! Link do teledysku znajdziecie w BIO. A resztę… zinterpretujcie sobie sami - napisała o premierze kawałka Ania.

Razem z utworem swoją premierę miał stworzony do niego teledysk, a w nim... Dziewczyny poszły na całość!

Sonda
Cieszy cię powrót Mandaryny?

Mandaryna i Ania Świątczak - piosenka

Piosenka Od nowa to z pewnością jedno z największych zaskoczeń muzycznych tego roku. Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły w studiu nagraniowym i nagrały wspólny, inspirowany latami 80. kawałek. W teledysku dziewczyny idą na całość. Widzimy, jak sięgają po kolejne trunki i doskonale bawią się na parkiecie. W pewnym momencie w klubie pojawiają się też... alpaki. Jak obie przyznały w wywiadzie dla Co za tydzień, na pomysł zaangażowania zwierząt wpadła właśnie Marta. Zobaczcie ich wspólny klip już teraz!

Mandaryna powraca!