Byłe żony Wiśniewskiego szaleją w klubie! Mandaryna i Anka poszły na całość

2022-05-18 12:55
Mandaryna i Ania Świątczak
Autor: materiały prasowe

Mandaryna i Ania Świątczak mają za sobą ciężkie chwile. Wokalistki udowadniają jednak, że mimo niełatwych początków można się dogadać, a nawet zbudować fundamenty przyjaźni. Do sieci trafił właśnie teledysk zrealizowany do pierwszego wspólnego utworu byłych żon Michała Wiśniewskiego. Tyle się w nim dzieje, że trudno nadążyć!

Mandaryna i Ania Świątczak dały się poznać szerszej publiczności jako żony Michała Wiśniewskiego. Oba małżeństwa zakończyły się jednak z hukiem, a media plotkarskie jeszcze przez długie lata rozpisywały się na temat kulisów ich relacji. Jak jednak wiadomo, w wielu przypadkach to właśnie czas leczy rany. Wokalistki coraz częściej pojawiały się razem, a nawet występowały na jednej scenie. Chyba wszyscy fani Mandaryny pamiętają jej udany powrót podczas Sylwestra z Polsatem. Występ gwiazdy z jej nieśmiertelnym Ev'ry Night zapowiadali właśnie Ania Świątczak i Michał Wiśniewski. Teraz artystki postanowiły stworzyć wspólny utwór i nagrać do niego teledysk.

Jeżeli czasami można mówić o rzeczach niemożliwych to z pewnością ten duet należał do nierealnych! Link do teledysku znajdziecie w BIO. A resztę… zinterpretujcie sobie sami - napisała o premierze kawałka Ania.

Razem z utworem swoją premierę miał stworzony do niego teledysk, a w nim... Dziewczyny poszły na całość!

Sonda
Cieszy cię powrót Mandaryny?

Mandaryna i Ania Świątczak - piosenka

Piosenka Od nowa to z pewnością jedno z największych zaskoczeń muzycznych tego roku. Byłe żony Michała Wiśniewskiego połączyły siły w studiu nagraniowym i nagrały wspólny, inspirowany latami 80. kawałek. W teledysku dziewczyny idą na całość. Widzimy, jak sięgają po kolejne trunki i doskonale bawią się na parkiecie. W pewnym momencie w klubie pojawiają się też... alpaki. Jak obie przyznały w wywiadzie dla Co za tydzień, na pomysł zaangażowania zwierząt wpadła właśnie Marta. Zobaczcie ich wspólny klip już teraz!

Mandaryna powraca!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze