Magda Bereda nagrała piosenkę na życzenie fanów. O czym śpiewa w Nie miej mi tego za złe?

2020-04-06 11:35 EK
Magda Bereda nagrała piosenkę na życzenie fanów. O czym śpiewa w Nie miej mi tego za złe?
Autor: Mateusz Jagielski/East News Magda Bereda nagrała piosenkę na życzenie fanów. O czym śpiewa w Nie miej mi tego za złe?

Magda Bereda jest młodą piosenkarką i youtuberką, która ma sporą rzeszę wiernych fanów. Dziewczyna na co dzień zaraża ich swoim uśmiechem, ale także tworzy piosenki, które rozpalają ich serca. Na życzenie swoich wielbicieli, artystka zdecydowała się nagrać osobisty kawałek, który stworzyła będąc jeszcze dzieckiem. Na ESKA.pl dowiesz się, jaką historię skrywa piosenka Nie miej mi tego za złe i jaki ma przekaz.

Magda Bereda nagrała piosenkę na życzenie fanów. O czym śpiewa w Nie miej mi tego za złe? Młoda wokalistka jest jedną z gwiazd, która została zaproszona do udziału w akcji #koncertdlabohaterów. To właśnie podczas tego koncertu wykonała kawałek pt. Nie miej mi tego za złe, który bardzo spodobał się jej fanom. Oprócz Magdy domowy koncert zagrały m.in.: Viki Gabor, Roksana Węgiel, Lanberry, Margaret i wiele innych polskich artystów i artystek. Charytatywna inicjatywa miała na celu podziękowanie wszystkim osobom, które na co dzień walczą z pandemią koronawirusa, czyli lekarzom, pielęgniarkom, sanitariuszom oraz pracownikom służb medycznych. Oprócz muzycznej rozrywki, Fundacja TVN w trakcie trwania koncertu zorganizowała zbiórkę, z której dochód zostanie przekazany na zakup środków indywidualnych dla służb medycznych i ratunkowych, czyli maseczek, kombinezonów, czepków i innych potrzebnych rzeczy, bez których codzienna praca naszych bohaterów jest niemożliwa. Finalnie udało się zebrać aż 4 miliony złotych. Koncert dla bohaterów odbył się w minioną sobotę 4 kwietnia, na platformie Player.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Nie miej mi tego za złe - o czym jest piosenka Magdy Beredy?

Magda Bereda podczas sobotniego koncertu dla bohaterów, zaśpiewała bardzo emocjonalny i osobisty kawałek pt. Nie miej mi tego za złe. Piosenka spodobała się fanom dziewczyny do tego stopnia, że dopytywali ją w wiadomościach prywatnych i komentarzach o tytuł. Co ciekawe, utwór jest autorskim dziełem wokalistki, do którego sama napisała tekst, a także stworzyła melodię będąc jeszcze dzieckiem. Piosenka choć nie jest świeża, to dopiero ujrzała światło dzienne i rozpaliła serca wielu słuchaczy. Kilkanaście godzin temu wykonanie Magdy pojawiło się w serwisie YouTube, gdzie bez problemu można odtwarzać piosenkę z koncertu. Dodatkowo artystka poinformowała fanów, że kawałek pojawi się na jej najnowszej płycie. Piosenka Nie miej mi tego za złe, jest ogromnie ważna dla wokalistki, ponieważ wiąże się ze śmiercią ukochanej osoby - jej dziadka. Będąc małą dziewczynką, nie mogła pogodzić się z tym, że od niej odszedł i napisała piosenkę. Utwór jest formą przeprosin za to, że się obrażała, że go już przy niej nie ma. Wokalistka w swojej twórczości śpiewa, aby dziadek nie miał jej tego wszystkiego za złe. Można usłyszeć także słowa, że nie chce o nim zapomnieć i chce wiedzieć, że jest wciąż obok niej. Utwór jest na tyle emocjonujący, że znając jego historię naprawdę można się wzruszyć!

Najnowsze