Magda Bereda śpiewa piosenkę Viki Gabor. Ramię w ramię w jej wykonaniu może zaskakiwać!

2020-03-30 10:22 EK
Magda Bereda śpiewa piosenkę Viki Gabor. Ramię w ramię w jej wykonaniu może zaskakiwać!
Autor: screen z YouTube/Magda Bereda Magda Bereda śpiewa piosenkę Viki Gabor. Ramię w ramię w jej wykonaniu może zaskakiwać!

Jej głos znany jest już w całej sieci! Magda Bereda, która co jakiś czas publikuje na swoim kanale YouTube różne piosenki, ponownie zachwyciła swoich widzów. Po dobrze przyjętym coverze Sanah – Szampan, przyszedł czas na nowość! Artystka podjęła się hitu Ramię w ramię. Jak zareagowali fani i jak poradziła sobie z tym wykonaniem? Dowiesz się w poniższym artykule na ESKA.pl.

Magda Bereda to piosenkarka i youtuberka w jednym. Dziewczyna od kilku lat podbija internet, nie tylko swoimi piosenkami, ale również kreatywnymi materiałami wideo. Jej muzyczna przygoda, zaczęła się właśnie w serwisie YouTube i nieprzerwanie trwa do dziś. Artystka dba o swoich wiernych fanów, dlatego co jakiś czas publikuje na swoim kanale osobiste realizacje różnych polskich hitów i nie tylko. Magda do tej pory wykonała covery piosenek takich jak: Mama Ostrzegała, Za Krokiem Krok, Lovely, Ona by tak chciała, Zakryj, a także wiele innych. Co ciekawe, artystka zaśpiewała ostatnio również popularny hit Szampan, a w dodatku zagrała na ukulele. Tym razem widzowie mogą zobaczyć jej wykonanie w nieco innym charakterze.

Warto również wspomnieć, że kilka miesięcy temu pojawił się nowy, autorski kawałem Magdy zatytułowany Łatwiej. Piosenka jest pierwszym singlem artystki, który ukaże się na jej debiutanckim albumie. Kawałek jest o tym, że warto słuchać głosu swojego serca, a także wychodzić ze swojej strefy komfortu, gdyż czekają na nas piękne rzeczy. Utwór nawiązuje również do wspomnień, które dzięki temu, że powstają, nikt nie jest wstanie ich nam odebrać.

Fafa z Suchara Codziennego śpiewa hit Stachursky'ego! Czekamy na duet!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Magda Bereda – cover Viki Gabor & Kayah „Ramie w ramię”

Młoda piosenkarka lubi uszczęśliwiać swoich fanów, dlatego zdecydowała się nagrać kolejny cover. Tym razem artystka zaśpiewała popularny hit Viki Gabor & Kayah – Ramię w ramię. Dodatkowo, Magda zagrała na pianinie, co w połączeniu z kawałkiem wyszło naprawdę nieźle. Obecnie wykonanie artystki w serwisie YouTube ma ponad 61 tys. wyświetleń! Z komentarzy zamieszczonych pod nagraniem wynika, że fani dziewczyny ponownie oszaleli z zachwytu. Niektórzy piszą dziewczynie, aby poszła ze swoim talentem do programu The Voice of Poland. Inni zaś piszą, że zaraża uśmiechem i gratulują jej dobrego wykonania. Zobaczcie poniżej jak Magda Bereda poradziła sobie z piosenką Ramię w ramię.

Wergiliusz - Eneida - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/
Najnowsze