Maciej Wójcikowski - Wojciech Lechończak: bitwa w Voice of Poland w emocjonującym stylu

MACIEJ WÓJCIKOWSKI WOJCIECH LECHOŃCZAK
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Bitwy w The Voice of Poland 11 trwają w najlepsze! Jak wyglądało muzyczne starcie Macieja Wójcikowskiego i Wojciecha Lechończaka? Był to zdecydowanie pojedynek w emocjonującym stylu. Kto go wygrał? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!

The Voice of Poland 11 trwa w najlepsze! Emocje, które towarzyszą widzom, uczestnikom oraz trenerom na etapie bitw są niesamowicie ekscytujące! Jakich wrażeń dostarczyła widzom bitwa Macieja Wójcikowskiego i Wojciecha Lechończaka? Ci uczestnicy wykonali kultowy kawałek z 1981 roku zatytułowany Never Too Much Luthera Vandrossa. Któremu uczestnikowi udało się wygrać w tym muzycznym pojedynku? Okazuje się, że tę bitwę zwyciężył Wojciech Lechończak! Z kolei dla Macieja Wójcikowskiego udział w Voice of Poland 11 nie kończy się, ponieważ został on skradziony przez Edytę Górniak, a więc zajmie miejsce na czerwonym specjalnym fotelu!

Wojciech Lechończak wygrywa bitwę w The Voice of Poland 11

Wojciech Lechończak wygrał bitwę w The Voice of Poland 2020! Uczestnik stanął w muzycznym ringu z Maciejem Wójcikowskim i wygrał z nim wykonując piosenkę Never Too Much Luthera Vandrossa.

The Voice of Poland 2020.
Najnowsze