Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak!

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak!

Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak!

2020-10-22 16:07

Jesteśmy w szoku - zdradził 17-letni Miłosz Mogielski, który wspólnie z 16-letnim Ignacym Błażejowskim wzięli udział w warsztatach ze swoją trenerką Edytą Górniak. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl.

Ignacy Błażejowski i Miłosz Mogielski są najmłodszymi uczestnikami jedenastej edycji The Voice of Poland. 24 października 2020 zmierzą się ze sobą na muzycznym ringu. Podczas Przesłuchań w Ciemno nastolatkowie zdecydowali się dołączyć do drużyny Edyty Górniak. Przed rozpoczęciem etapu Bitwy każdy trener spotkał się ze swoimi podopiecznymi podczas muzycznych warsztatów, gdzie szlifowali wokalne umiejętności. Spotkanie piosenkarki z nastolatkami okazało się niezwykle emocjonalne, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Wyglądacie na szczęśliwych a myślałam, że przestraszę was trochę. W ogóle nie boicie się tej swojej trenerki 

- żartowała Edyta Górniak, gdy zakomunikowała, że Ignacy i Miłosz zaśpiewają utwór Jak Gdyby Nic z repertuaru Marcina Maciejczaka, zwycięzcy czwartej edycji The Voice Kids. Melancholijny utwór, w którym najważniejsze jest pokazanie wrażliwości przypadł do gustu najmłodszym uczestnikom 11. edycji muzycznego talent show. Już po pierwszej próbie z trenerką nastolatkowie zaskoczyli swoją dojrzałością i świetnym wykonaniem. Edyta Górniak nie była w stanie ukryć wzruszenia.

To jest nadzwyczajne, że mogę z Wami pracować. Naprawdę nadzwyczajne. Dziękuję, że mnie wybraliście, że nie poszliście do kogoś innego - mówiła wzruszona artystka.

Najmłodsi uczestnicy The Voice of Poland 11 zaskoczeni zachowaniem Edyty Górniak [WIDEO]

Reakcja Edyty Górniak wprowadziła nastolatków w zakłopotanie. 

Jesteśmy w szoku z Ignacym… - wyznał Miłosz Mogielski. 

Nie wiedziałem, że jest to możliwe wzbudzić łzy u tak doświadczonej wokalistki. Kompletnie nie wiedziałem, co w tym momencie mam zrobić, co mam powiedzieć. To jest chwila, której do końca życia nie zapomnę - skwitował zaskoczony Ignacy Błażejowski. 

Muzyczną bitwę Ignacego i Miłosza widzowie będą mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. W odcinku zaśpiewają także inne duety z drużyny Urszuli Dudziak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. 

Sonda
The Voice of Poland 2020 jury - kto wygra? [GŁOSOWANIE]

Miłosz Mogielski - kim jest?

Miłosz Mogielski ma 17 lat. Muzyka towarzyszy Miłoszowi od najmłodszych lat. Kiedy jechali całą rodziną samochodem, rodzice nie musieli włączać radia, ponieważ mały Miłosz śpiewał. Jego talent jako pierwsza zauważyła mama. Wkrótce Miłosz zaczął nie tylko brać lekcje, jeździć na konkursy i festiwale, ale również startować w castingach do teatru. Jako 11-latek zaczął grać w Gliwickim Teatrze Muzyki. Decyzja o udziale w programie The Voice of Poland była bardzo spontaniczna. Kiedy Miłosz dostał pozytywną odpowiedź, nie mógł w to uwierzyć - zwłaszcza, że jest ogromnym fanem programu. Studio, światła, kamery to dla niego zupełnie nowe doświadczenie, którego jest bardzo ciekawy.

Ignacy Błażejowski - kim jest?

Ignacy Błażejowski pochodzi z malowniczego Krosna. Ma 16 lat i jest uczniem szkoły muzycznej. W dzieciństwie chorował na astmę, a śpiew pomógł mu tę chorobę pokonać. Dzięki niemu ukształtował pełny i zdrowy sposób oddychania, a przy okazji bardzo mocny i dojrzały wokal. Ignacy to wrażliwiec, który wyjątkowo twórczo przetrwał lockdown w pandemii. Przerwa od szkoły i normalnego trybu życia sprawiła, że zaczął komponować i pisać swoje utwory. Praca nad swoim autorskim materiałem muzycznym jest jego pasją. Ignacy uwielbia górskie wędrówki. Jest jedynakiem i oczkiem w głowie rodziców.