Maciej Jarema - kim jest Big Jack? [Wiek, wzrost, walka, dziewczyna, Kruszwil, Instagram]

2022-02-03 8:52
Maciej Jarema Big Jack
Autor: Screen z YouTube/Kruszwil Zapasowy

Kim jest Maciej Jarema, znany wszystkim jako Big Jack? To internetowy celebryta, który zdobył rozgłos występując w produkcjach youtubera Kruszwila. Ile ma lat? Jakiego jest wzrostu i czy ma dziewczynę? Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w artykule poniżej.

Maciej Jarema - kim jest Big Jack? Wiek, wzrost, walka, dziewczyna, Kruszwil, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Big Jack? To oczywiście Maciej Jarema, który swoją popularność zdobył w sieci występując na kanale Marka Kruszela, znanego jako Kruszwil. Choć w sieci jest mało informacji na jego temat, to internauci bardzo dobrze znają go z social mediów i YouTube'a. Big Jack na co dzień mieszka w Szczecinie i właśnie z Markiem tworzy materiały wideo, które następnie lądują na YouTube. Co ciekawe, w pewnym momencie chłopaki poszli również w muzykę disco polo, a Marek kruszel nagrał nawet numer ze Sławomirem zatytułowaną Romeo i Julia. Nie da się nie zauważyć, że Big Jack jest osobą niskorosłą - podobnie jak Mini Majk z Ekipy Friza. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Maciej Jarema Big Jack - wiek

Ile lat ma Maciej Jarema, czyli Big Jack? Takiej informacji również nie znajdziemy w sieci. Po materiałach wideo możemy domyślać się tylko, że ma około 20 lat.

Maciej Jarema Big Jack - wzrost

Jakiego wzrostu jest Big Jack? Maciek jest osobą niskorosłą, ma około 13 0cm wzrostu.

Maciej Jarema Big Jack - walki

Maciek Jarema, czyli Big Jack ma na swoim koncie udział w sportowej gali PunchDown 4. Zmierzyl sie wtedy z Ćwiartsonem i niestety przegrał to starcie. Oprócz tego mogliśmy zobaczyć go w oktagonie High League, gdzie zmierzył się z Jakubem 'Monte Carlito' Olewińskim i wygrał to starcie. Już w sobotę 5 lutego zawalczy na High League 2 z Mini Majkiem, czyli Mateuszem Krzyżanowskim.

Sonda
Mini Majk - Big Jack: kto wygra?

Maciej Jarema Big Jack - dziewczyna

Czy Big Jack ma dziewczynę? Serce internetowego celebryty raczej jest wolne, jednak wcześniej chodziły pogłoski, że związany jest z niskorosłą dziewczyną z Instagrama @_bixexi_ która pojawiła się również w materiałach na kanale Kruszwila.

Maciej Jarema Big Jack - Instagram

Maciek jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu w aplikacji pod nazwą @_bigjack69.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze