Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Maciej Dowbor odszedł z Polsatu. Tak na jego decyzję zareagowała Joanna Koroniewska

2024-06-13 10:14

W środę wieczorem Maciej Dowbor poinformował, że po blisko 20 latach pracy zdecydował się na odejście z Polsatu. Jak wyznał, na decyzję miało wpływ odczuwalne przez niego wypalenie zawodowe. Na post prezentera zareagowała jego żona, Joanna Koroniewska.

Środowy wieczór przyniósł ogromne zaskoczenie dla wszystkich fanów Macieja Dowbora. Popularny prezenter telewizyjny, znany m.in. z formatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ogłosił, że po blisko 20 latach pracy zdecydował się odejść z Polsatu. W obszernym poście zapewnił jednak, że nic złego się nie stało, a z zamiarem złożenia wypowiedzenia nosił się już od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Powodem jego decyzji miało być doskwierające mu wypalenie zawodowe.

Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiajac po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia… W Polsacie spędziłem 20 lat bez kilku miesięcy. To był fantastyczny czas, który mnie ukształtował i w ogromnej mierze zawodowo stworzył - napisał.

Internauci i koledzy po fachu zasypali Dowbora słowami powodzenia. Autorką najbardziej osobistego wpisu jest jednak jego żona, Joanna Koroniewska. Aktorka napisała, co sądzi o decyzji partnera.

Zobacz też: Maciej Dowbor ODCHODZI z Polsatu. Spędził tam 20 lat!

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Dowbor odchodzi z Polsatu. Koroniewska komentuje

Maciej Dowbor zdradził, że póki co chce skupić się na swojej rodzinie - żonie Joannie i ich dwóch córkach.

Na razie robie sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie! - zapowiedział.

Na odpowiedź Koroniewskiej nie trzeba było długo czekać. Aktorka skomentowała post męża właściwie chwilę po jego publikacji i zapewniła, że zawsze może liczyć na jej wsparcie.

Kochanie, pamiętaj. Jestem z Tobą. Wspieram Cię w każdej Twojej decyzji. Zawsze! - napisała.

Słodkie?