Luna z wdziękiem i głosem jakby nie z tego świata. Piosenka Zgaś to opowieść pełna tajemnic

Luna z wdziękiem i głosem jakby nie z tego świata. Piosenka Zgaś to opowieść pełna tajemnic
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Luna z wdziękiem i głosem jakby nie z tego świata. Piosenka Zgaś to opowieść pełna tajemnic

Polska artystka młodej sceny alternatywnej. Niebanalna aparycja i barwa głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem przenosi słuchacza w kosmiczny wymiar muzyki, zachowując jednocześnie nieoczekiwane wrażenie spokoju, harmonii oraz autentyczności.

Luna od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Wystąpiła m.in. na Pol'n'Rock Festiwal i Naturalnie Mazury Festiwal, a podczas Nocy Muzeów w Warszawie 2019 zagrała w pracowni Jagi Hupało. Tego lata na jednym z koncertów w warszawskiej Pradze Centrum była gościem Meli Koteluk, z którą zaśpiewała w duecie Dlaczego drzewa nic nie mówią. Uczestniczka projektu My Name Is New, w ramach którego powstał utwór Zastyga oraz ilustrujący go niezwykle intymny klip.

ESKA XD EXTRA

Luna - kim jest?

Z dojrzałą i dookreśloną wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. To w tym momencie w pełni stała się Luną, a charakter tego utworu oraz estetyka teledysku wskazują kierunek, w jakim chce podążać.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tyle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cave’a i Björk. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

Luna - piosenka Zgaś

Najnowsze