LUNA - wiek, wzrost, piosenki, kariera, Marcin Maciejczak, chłopak, Instagram, YouTube

2021-04-20 11:55
LUNA
Autor: Screen z YT: LUNA - Luna / Luna

Luna jest objawieniem 2021 roku? Kim jest niezwykle uzdolniona artystka, która już niebawem połączy wokalne siły z równie uzdolnionym i znanym na całym świecie Marcinem Maciejczakiem? Wszystkie najważniejsze informacje o tajemniczej artystce znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. LUNA - wiek
  2. LUNA - wzrost
  3. LUNA - piosenki 
  4. LUNA - kariera
  5. LUNA - Marcin Maciejczak
  6. LUNA - chłopak
  7. LUNA - Instagram
  8. Luna - YouTube 

LUNA - wiek, wzrost, piosenki, kariera, Marcin Maciejczak, chłopak, Instagram, YouTube. Kim jest niezwykle utalentowana artystka, która już wkrótce połączy siły z Marcinem Maciejczakiem? Słynny wokalista kilka dni temu ogłosił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że już 21 kwietnia 2021 roku odbędzie się premiera jego najnowszego utworu Nie proszę o więcej, do którego zaangażował równie utalentowaną artystkę Lunę, czyli Aleksandrę Kasię Wielgomas, która pokazała już w sieci swoje zamiłowanie do śpiewu. Luna jest mniej znaną, polską artystką o anielskim głosie. Jej pseudonim w mitologii rzymskiej oznacza boginie Księżyca! Kim jest Luna? Aleksandra Wielgomas jest dziewczyną o wielu talentach! Piosenkarką śpiewa, a także piszę i komponuje sama swoje piosenki. Co więcej, Ola jest artystką pełną parą. Na swoim zawodom koncie, ma także udział w filmie pod tytułem Płaczmy z 2019 roku oraz występ w Teatrze Wielkim w spektaklu Dziadek do orzechów lub Cud. Więcej szczegółowych informacji o wokalistce znajdziecie poniżej! 

LUNA - wiek

Luna urodziła się dokładnie 28 sierpnia 1999 roku. Zatem artystka ma 21 lat. 

LUNA - wzrost

Luna nie podaje nigdzie swojego dokładnego wzrostu. 

LUNA - piosenki 

Luna ma na swoim koncie kilka piosenek, które puściła w serwis YouTube. Największy sukces osiągnęły takie utwory jak: Zgaś, Mniej oraz Luna.

LUNA - kariera

Luna swoją muzyczną karierę rozpoczęła już w 2010 roku. To właśnie wtedy artystka dołączyła do chóru dziecięcego Artos imienia Władysława Skoraczewskiego w Teatrze Wielkim, gdzie uczyła się śpiewu pod czujnym okiem Danuty Chmurskiej.

LUNA - Marcin Maciejczak

Luna i Marcin Maciejczak zaprezentują światu swój wspólny singiel pod tytułem Nie proszę o więcej. Owoc ich muzycznej współpracy ukaże się już jutro, ponieważ 21 kwietnia tego roku! 

LUNA - chłopak

Luna nie zdradza zbyt wiele informacji o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych, dlatego też nie wiemy czy jej serce już do kogoś należy, czy też nie. 

LUNA - Instagram

Luna na swoim profilu na Instagramie kryje się pod internetowym pseudonimem musicofluna. Artystka jest tam niezwykle aktywa. Jej konto zasila niespełna 3 tysiące wiernych fanów. 

Luna - YouTube 

Luna ma swój własny kanał w serwisie YouTube, gdzie pokazuje światu swoją muzyczną twórczość. Dziewczyna umieściła na platformie 6 klipów muzycznych, do których mamy dostęp w pełni za darmo. 

Najnowsze