Marcin Maciejczak i jego ulubione piosenki! To tych utworów artysta słucha najczęściej! [LISTA]

2021-01-20 11:18
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Marcin Maciejczak i jego ulubione piosenki! Artysta jakiś czas temu pochwalić się na Instagramie, jakich piosenek słucha najczęściej na początku nowego roku! Jeśli jesteście ciekawi, o których utworach mowa, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca! Poniżej przygotowaliśmy dla was galerię składającą się z ulubionych piosenek Marcina Maciejczaka!

Marcin Maciejczak wymienił fanom swoje ulubione piosenki! Czy artysta słucha najczęściej swoich własnych utworów? Zdaniem wielu osób pewnie tak jest, jednak na wytypowanej playliście Marcina wcale nie ma jego piosenek. Ulubiona muzyka osób, które same znajdują się w branży muzycznej, to dla wielu fanów prawdziwa zagwozdka! Zaskakujące jest fakt, jak skromna liczba artystów słucha własnej twórczości, a na pytanie ulubiony wokalista, odpowiada ja sam. Marcin Maciejczak znając gust swój i swoich widzów wymienił ostatnio kilka utworów, które umilają mu wejście w Nowy Rok.

Piosenkarz za pośrednictwem Stories na Instagramie zdradził fanom, jakich piosenek słucha i którzy wokaliści są dla niego bezkonkurencyjni. Stworzyliśmy poniżej dla was galerię składającą się z najczęściej słuchanych piosenek przez Marcina Maciejczaka. Jeśli jesteście ciekawi, czego dokładnie słucha ten młody artysta, to koniecznie zostańcie z nami do samego końca. 

Marcin Maciejczak - Instagram

Marcin Maciejczak nie należy do najbardziej aktywnych użytkowników na Instagramie, jednak jeśli już publikuje jakieś treści, to zawsze konkretne! Tym razem artysta podzielił się z fanami porcją swojej ulubionej muzyki, która towarzyszy mu bardzo często w 2021 roku. 

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze