Lubię być z nią - nowa piosenka Baranovskiego zaskakuje. To prosta piosenka o miłości!

2020-09-04 11:16 Rafał Wróblewski
Lubię być z nią - nowa piosenka Baranovskiego zaskakuje. To prosta piosenka o miłości!
Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Lubię być z nią - nowa piosenka Baranovskiego zaskakuje. To prosta piosenka o miłości!

Baranovski wraca z nowym, solowym utworem, który może stać się jednym z najważniejszych hitów jesieni 2020. Czy tak faktycznie będzie? O czym jest piosenka Lubię być z nią? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów na ESKA.pl!

Lubię być z nią - nowa piosenka Baranovskiego pojawiła się w piątek, 4 września. Wojtek Baranowski mówi o nim krótko: to prosta piosenka o miłości. Fani młodego artysty, bohatera jednego z najmocniejszych wejść na rynek ostatnich lat, znajdą w niej wszystko, za co do tej pory polubili autora Czułego miejsca - nowoczesną popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu i już nie daje się od siebie uwolnić. Czyżby zapowiadał się kolejny hit w dorobku Baranovskiego? Wiele na to wskazuje.

Taco Hemingway - płyta Jarmark

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Baranovski - nowa piosenka Lepiej być z nią

Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiego albumu Baranovskiego zatytułowanego Zbiór. To na tej płycie znalazły się przebojowe single wokalisty: złote Dym i tytułowy Zbiór, platynowy Luźno oraz podwójnie platynowy Czułe miejsce. Dzięki albumowi Baranovski zdobył aż 3 nominacje do tegorocznych Fryderyków (Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku).

Piosence towarzyszy wyjątkowy klip w reżyserii cenionego artysty sztuk wizualnych, absolwenta Royal College of Art w Londynie, Filipa Berendta. Główną rolę zagrała w nim znana m.in. z pokazów Dolce & Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów top modelka Maja Salamon, która obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie.

Najnowsze