Lorde nagrała swoją wersję hitu Britney Spears. Fani zachwyceni!

2021-09-09 13:43
Lorde - Solar Power
Autor: Ophelia Mikkelson/ UMG

Lorde zaprezentowała swoją wersję piosenki Break The Ice z repertuaru Britney Spears. Utwór w oryginale obejrzany został ponad 80 milionów razy! Czy cover Lorde również porwie tłumy? Fani artystki bardzo dobrze przyjęli nagranie Lorde.

Lorde rozpoczęła swoją karierę muzyczną już jako nastolatka. W 2013 roku jej najpopularniejszy singiel Royals utrzymał się na szczycie listy Billboard Hot 100 przez 9 tygodni. Co więcej, magazyn Rolling Stone uplasował utwór na 9. miejscu listy 100 najlepszych piosenek XXI wieku. Ostatnio Lorde zaprezentowała światu swój najnowszy album Solar Power. Teraz możemy usłyszeć wokalistkę w repertuarze Britney Spears. Jesteście ciekawi efektów?

Ojciec Britney Spears zrzeka się kurateli! Gwiazda odzyska wolność dzięki fanom?

Miley Cyrus to królowa coverów

Lorde - cover Britney Spears

Najnowsza propozycja muzyczna od Lorde to połączenie jej hitu Fallen Fruit oraz znanego utworu Księżniczki popu - Break The Ice. Do muzyki nagrany został klimatyczny teledysk. Wyreżyserowany przez Alfreda Marroquína klip przenosi nas w leśną scenerię. Lorde swoją stylizacją nawiązuje do kultowego kostiumu Britney z teledysku do Oops!…I Did It Again. Posłuchajcie i oceńcie sami nowość muzyczną, która pojawiła się na kanale Vogue!

Break The Ice - fani Lorde zachwyceni

W komentarzach do wideo już pojawiają przychylne opinie. Fanom zdecydowanie przypadł do gustu najnowszy cover od Lorde. Wśród wielu pozytywnych słów czytamy:

Lorde nie wie, że poprawiła tym każdemu dzień.

Sonda
Czy podoba Ci się nowy cover Lorde?
Najnowsze