Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki. Kto to jest?

2019-10-26 19:38
Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki. Kto to jest?
Autor: screen z profilu na instagramie https://www.instagram.com/kruszwil/ Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki. Kto to jest?

Kim jest Lord Kruszwil? Jego postać wśród niektórych wzbudza kontrowersje. Młody chłopak od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i podbija internet swoimi 'prestiżowymi' filmikami. Tylko w serwisie YouTube jego kanał śledzi ponad 2,6 mln osób. W tym samym serwisie praktycznie każdy jego materiał trafia do TOP 10 karty na czasie.

Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki, to cztery podstawowe kwestie na temat tego youtubera, które interesują internautów. Jak naprawdę nazywa się Lord Kruszwil? Kto to jest? Garść najważniejszych informacji na jego temat podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Obecnie nowy kanał młodego youtubera śledzi ponad 1,1 mln osób. Wcześniej miał ponad 2,6 mln, jednak jego kanał został zablokowany. Gdy zaczynał karierę w internecie, tworzył materiały typu: jak prestiżowo liczyć całki; jak zrobić prestiżowe śniadanie; jak nagrywać filmy w 4K. Obecnie są to głównie wyzwania z fanami: kto najdłużej wytrzyma na drzewie czy kto najdłużej wytrzyma w jeziorze.

Zobacz: Disco Marek - nowa twarz Kruszwila! Od kontrowersyjnego twórcy do gwiazdy muzyki!

Lord Kruszwil - FAME MMA

Walka Lord Kruszwil - Mini Majk 2019 to absolutny hit, jeśli chodzi o starcia typu Freak Fight. Każdy materiał tych charakterystycznych twórców przyciąga przed ekrany setki tysięcy użytkowników serwisu YouTube. O starciu i możliwym pojedynku zrobiło się głośno już podczas poprzedniej, czwartej części gali federacji Fame MMA. Wówczas Mini Majk prosto z oktagonu zadzwonił do jednego z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce i rzucił mu wyzwanie walki. Ten przyjął jego propozycję. Do 17 września OFICJALNIE starcie nie było potwierdzone. Teraz już wiemy, że dojdzie do niego 26 października 2019 roku.

Lord Kruszwil - wiek

Lord Kruszwil, a tak naprawdę Marek Kruszel. Urodził się 23 marca 2001 roku. Zgodnie z informacjami, które znaleźliśmy na jego facebookowym profilu, mieszka w Poznaniu i tam też nagrywa swoje rekordowo oglądane filmiki.

Lord Kruszwil - rodzice

Lord Kruszwil nigdy nie ujawnił tego, kim są jego rodzice. Nie wiadomo też, czy mieszka w swoim mieszkaniu czy mieszkaniu swoich rodziców.

Lord Kruszwil - Kamerzysta

Lord Kruszwil, czyli bogacz, który może sobie pozwolić na każdą zachciankę. Począwszy od prestiżowej wody z lodowca po własnego kierowcę i... kamerzystę! To właśnie Kamerzysta jest przyjacielem Kruszwila. Razem tworzą, nagrywają i wrzucają filmy do internetu. Ich dwa kanały łącznie mają ponad 4,3 mln fanów. 

Lord Kruszwil - zarobki

Ile zarabia Lord Kruszwil? Zarobki jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce interesują wiele osób. W swoich filmikach jeździ bowiem luksusowymi samochodami, je najbardziej wykwintne dania, ma własnego szofera, ma najdroższe ubrania. Nie wiadomo ile tak naprawdę zarabia. Wiadomo natomiast, że pieniądze spływają na jego konto z działalności w serwisie YouTube oraz ze sklepu z ubraniami, który jakiś czas temu otworzył. 

Najnowsze