Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki. Kto to jest?

2019-06-23 9:28
Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki. Kto to jest?
Autor: screen z profilu na instagramie https://www.instagram.com/kruszwil/ Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki. Kto to jest?

Kim jest Lord Kruszwil? Jego postać wśród niektórych wzbudza kontrowersje. Młody chłopak od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i podbija internet swoimi 'prestiżowymi' filmikami. Tylko w serwisie YouTube jego kanał śledzi ponad 2,6 mln osób. W tym samym serwisie praktycznie każdy jego materiał trafia do TOP 10 karty na czasie.

Lord Kruszwil - wiek, rodzice, kamerzysta, zarobki, to cztery podstawowe kwestie na temat tego youtubera, które interesują internautów. Jak naprawdę nazywa się Lord Kruszwil? Kto to jest? Garść najważniejszych informacji na jego temat podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Obecnie kanał młodego youtubera śledzi ponad 2,6 mln osób. Łącznie jego filmiki wyświeltane 367 milionów razy. Gdy zaczynał karierę w internecie, tworzył materiały typu: jak prestiżowo liczyć całki; jak zrobić prestiżowe śniadanie; jak nagrywać filmy w 4K. Obecnie są to głównie wyzwania z fanami: kto najdłużej wytrzyma na drzewie czy kto najdłużej wytrzyma w jeziorze.

Zobacz: Isamu: kim jest? WZROST, WIEK, INSTAGRAM, WALKA, FAME MMA

Lord Kruszwil - wiek

Lord Kruszwil, a tak naprawdę Marek Kruszel. Na wykUrodził się 23 marca 2001 roku. Zgodnie z informacjami, które znaleźliśmy na jego facebookowym profilu, mieszka w Poznaniu i tam też nagrywa swoje rekordowo oglądane filmiki.

Lord Kruszwil - rodzice

Lord Kruszwil nigdy nie ujawnił tego, kim są jego rodzice. Nie wiadomo też, czy mieszka w swoim mieszkaniu czy mieszkaniu swoich rodziców.

Lord Kruszwil - Kamerzysta

Lord Kruszwil, czyli bogacz, który może sobie pozwolić na każdą zachciankę. Począwszy od prestiżowej wody z lodowca po własnego kierowcę i... kamerzystę! To właśnie Kamerzysta jest przyjacielem Kruszwila. Razem tworzą, nagrywają i wrzucają filmy do internetu. Ich dwa kanały łącznie mają ponad 4,3 mln fanów. 

Lord Kruszwil - zarobki

Ile zarabia Lord Kruszwil? Zarobki jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce interesują wiele osób. W swoich filmikach jeździ bowiem luksusowymi samochodami, je najbardziej wykwintne dania, ma własnego szofera, ma najdroższe ubrania. Nie wiadomo ile tak naprawdę zarabia. Wiadomo natomiast, że pieniądze spływają na jego konto z działalności w serwisie YouTube oraz ze sklepu z ubraniami, który jakiś czas temu otworzył. 

Najnowsze