Łobuzy - piosenka Urok HITEM jak Zbuntowany anioł?

2019-09-19 12:34 RW
Łobuzy - piosenka Urok hitem jak Zbuntowany anioł?
Autor: Łobuzy - Urok Łobuzy - piosenka Urok hitem jak Zbuntowany anioł?

Urok - to nowa piosenka Łobuzów, która ma szansę stać się polskim hitem jesieni. Bujający utwór pojawił się wraz z teledyskiem 19 września 2019. W 16 godzin od premiery nabił ponad 40 tysięcy wyświetleń. Jak brzmi i czy będzie hitem, jak Zbuntowany anioł? Posłuchajcie, porównajcie i oceńcie - na ESKA.pl!

Łobuzy - piosenka Urok hitem? Zbuntowany anioł to jeden z największych hitów 2019 roku. Utwór od początku stycznia do kwietnia aż siedem razy znalazł się na miejscu 1. oficjalnej listy sprzedaży Związku Producentów Audio-Video. Czy nowy utwór poprawi ten wynik?! Jak brzmi piosenka Urok i czy stanie się równie dużym hitem? Według wielu osób ma wszystko, by stać się hitem jesiennych imprez. 

Łobuzy - piosenka Urok

W marcu gościliśmy zespół Łobuzy w naszym ESKOWYM studio. Już wtedy twórcy pracowali nad tym utworem, który ma powtórzyć sukces hitu Zbuntowany anioł. Chłopaki z zespołu przedpremierowo zdradzili nam:

Mamy już nowy numer, który jest w 30% skończony, bo mamy refren i to nie będzie latino tak jak miało to miejsce w przypadku Zbuntowanego anioła. Nie będzie to też disco-polo. Tym razem celujemy w pewien rodzaj nostalgii. Zaczęło się od hasła nostalgicznie nawiązującego do lat 90. Mamy nadzieję nostalgię na bazie Zbuntowanego anioła. 

Teledysk w 16 godzin od premiery miał ponad 40 tysięcy wyświetleń. Momentalnie chwilę później pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci piszą: 

- Kozak, szybko wpada w ucho

- Czekam aż tu będą miliony wyświetleń

- Kocham to, już znam prawie na pamięć haha tak szybko. Dzięki za takie nuty.

Najnowsze