Linkin Park - teledysk polskiego fana wspaniałym pożegnaniem Chestera Benningtona

2017-07-27 17:14
Chester Bennington w teledysku One More Light  (zwieR.Z. Remix)
Autor: youtube.com/zwieR.Z. Chester Bennington w teledysku One More Light (zwieR.Z. Remix)

Piosenka o śmierci przyjaciela i wzruszajacy teledysk stworzony przez polskiego fana - One More Light zyskało nowe znaczenie po śmierci Chestera Benningtona, a teledysk zamiast prezentem dla zespołu, stał się pożegnaniem.

To miał być prezent - jest pożegnanie. Wzruszający teledysk do piosenki One More Light stworzony przez polskiego fana Linkin Park Zwierza, zachwyca klimatem. Kulisy powstawania tego teledysku poruszają jeszcze bardziej. Zobacz teledysk do jednej z najsmutniejszych piosenek Linkin Park "One More Light" i przeczytaj tekst, jakim Zwierz pożegnał swojego idola.

Piosenka One More Light to numer z najnowszego albumu Linkin Park pod tym samym tytułem. Mike Shinoda ujawnil w wywiadzie dla Kerrang! że została napisana pod wpływem śmierci przyjaciela. Nie chodziło o Chestera, tylko o Amy Zaret z Warner Brothers, która zmarła na raka. "To smutna piosenka, ale morałem jest, że kiedy wydarza się coś tak dramatycznego i bolesnego, najważniejsze jest być blisko z osobami, które kochamy i mówienie im, że są dla nas ważne".

Tajemnica ostatniego teledysku Linkin Park. Wiedzieli, że Chester nie żyje? – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Chester Bennington zmarł 20 lipca. O samobójczej śmierci artysty świat usłyszał w czwartkowy wieczór, co wywołało ogromny smutek i niedowierzanie jego fanów, przyjaciół i rodziny. Wokalista Linkin Park powiesił się, a jego ciało został

Piosenka nie ma oficjalnego teledysku, zrobił go polski fan - jest autorem remiksu i współtworzył teledysk. W opisie video Zwierz napisał, że kiedy zaczynał prace nad tym projektem - kilka tygodni temu  -nie miał pojęcia, że będzie to hołd dla jednego z jeo największych idoli. Teledysk pięknie pokazuje codzienność osoby, która zostaje sama po śmierci kogoś bliskiego. Bohaterką jest starsza kobieta załamana po śmierci męża, która znajduje ukojenie kończąc jego pracę nad pozytywką . Przełożenie piosenki Linkin Park na polskie warunki i kulturę jest wyjątkowo udane i wyciska łzy.

"Widziałem występy Chestera Benningtona 3 razy i miałem szczęście rozmawiać z nim dwa razy w 2012 i 2014. Zamieniliśmy tylko parę słów, ale zachwyciło mnie to jaki był miły i przyjazny. Serio, nigdy nie widziałem żeby kogoś tak cieszyła rozmowa ze mną. Ale taki był. I jakkolwiek cieszy mnie to, że go spotkałem, tym trudniej mi zaakceptować to co sie stało w miniony piątek. Mam na myśli to, że dla mnie nie był tylko celebryta w telewizji. Był prawdziwą osobą. Rozmawiałem z nim, uścisnąłem jego dłoń. To że zdecydował się zakończyć swoje życie w ten sposób łamie mi serce."

>> Freudowski test - skojarzenia ujawnią prawdę o twoim życiu

Autor teledysku zauważa też, jak bardzo zmieniła go muzyka Linkin Park i wpłynęła na jego życie - prywatne i zawodowe. "Chyba nie muszę wspominać jak ważnym dla mnie jest Linkin Park, nawet jeżeli teraz nie słuchan ich tak często jak wtedy kiedy byłem nastolatkiem. Bez Chestera i LP byłbym teraz w zupełnie innym punkcie jako producent muzyki i pewnie również jako osoba. Wydaje mi się, że jedyne co mogę powiedzieć to: dziękuję za wszystko Chester. Będziemy za tobą tęsknić, cholerna Legendo!"

Ten tekst towarzyszący mu teledysk, to jedno z najbardziej wzruszających pożegnań Chestera Benningtona w sieci. Jesteśmy dumni, że pochodzi z Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze