Liderzy wśród fanów - nowa opcja Facebooka, która pozwoli Ci się wyróżnić!

2018-07-18 14:19
Ile czasu spędzasz na Facebooku? Serwis niedługo ci to powie!
Autor: fot. Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Facebook

Facbook przygotował nową opcję dla fanów. Jak zostać liderem wśród 'lubiących'? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Twórcy Facebooka uwielbiają nas zaskakiwać. Każdego dnia pracują nad tym, by nie tylko łatwiej nam się używało portalu w celach społecznościowych. Natknąć możemy się na niespodzianki i specjalne opcje. Tym razem przygotowali wyjątkowy prezent dla tych, którzy są fanami. Nie ważne, co lubisz, komu kibicujesz i kogo uwielbiasz. Jeśli jesteś jednym z najczęściej udzielających się fanów na konkretnym fanpageu, to zasługujesz na nagrodę! Jest nią specjalne wyróżnienie - tytuł lidera wśród fanów. 

Facebook - jak zostać liderem wśród fanów? 

Status lidera przyznawany jest automatycznie. Mechanizm wprowadzany jest stopniowo, więc nie będzie dostępny na wszystkich stronach jednocześnie. Informację otrzymamy bezpośrednio na fanpageu. Aby zostać liderem wśród fanów musimy komentować posty i często odwiedzać stronę. Pomoże również dawanie laików.

Ile czasu spędzasz na Facebooku? Serwis sam ci to powie!

Facebook - jak sprawdzić, czy jesteś liderem? 

O tym, czy zostaliśmy liderem grupy, dowiemy się wchodząc na wybrany profil. Na stronie przeczytamy komunikat o następującej treści: - Jestes liderem wśród fanów! Aby zachować status, utrzymaj aktywność na tej stronie. 

Nie wiadomo jeszcze, co zmieniać będzie status lidera. Możliwe, że nasze komentarze będą się wyświetlały jako pierwsze, otrzymamy specjalną rangę, dostęp do dodatkowych treści lub kolor. Musimy jednak poczekać. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze