Ile czasu spędzasz na Facebooku? Serwis sam ci to powie!

2018-06-27 17:50
Ile czasu spędzasz na Facebooku? Serwis niedługo ci to powie!
Autor: fot. Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Facebook

Facebook potrafi nas czasem wciągnąć na wiele godzin. Ile dokładnie? Niedługo poinformuje nas o tym... sam serwis! O zaskakującej funkcji piszemy na ESKA.pl.

Ile czasu spędzasz na Facebooku? Słyszycie czasem takie pytanie? A może zadajecie je sobie sami? Nic w tym dziwnego. Słynny serwis społecznościowy stał się dla ludzi z całego świata tak samo ważny, jak życie w "realu". Przeglądając zdjęcia, komentując czy szukając informacji, potrafimy spędzić na Facebooku długie godziny każdego dnia. Ile dokładnie? Często sami nie wiemy. Wie za to Facebook i niedługo każdy będzie nas o tym informował.

Mundialowe animacje na Facebooku. Co wpisać w komentarzu?

Czym jest nowa funkcja Facebooka?

Okazuje się, że serwis pracuje nad wprowadzeniem funkcji o nazwie Your time on Facebook (twój czas na Facebooku). Poinformowała o tym Jane Manchun Wong - internautka, która na ślady nowej funkcji trafiła przeszukując kod źródłowy aplikacji Facebooka na Androida.

Jak ma to działać? Użytkownicy Facebooka będą mogli sprawdzić ile czasu dziennie poświęcają serwisowi. Prawdopodobnie możliwe będzie też ustalenie limitu czasu, który chcemy spędzić na Facebooku.

Twój czas na Facebooku - kiedy nowa funkcja?

Po co to wszystko? Wyjaśnienie przynoszą słowa twórców Facebooka, którzy w rozmowie z serwisem TechCrunch potwierdzili, że pracują na d nową funkcją: - Staramy się ciągle pracować nad nowymi sposobami na to, by użytkownicy spędzali jak najlepiej czas na Facebooku - powiedział rzecznik firmy. Można uznać, że to próba rozwiązania poważnego problemu, jakim jest uzależnienie od social mediów. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy funkcja Twój czas na Facebooku zostanie wprowadzona. Można się jednak spodziewać, że stanie się to niedługo.

Cenzura internetu przez nową ustawę? O co chodzi w artykule 13?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze