Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia

2022-09-22 11:17
Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia!
Autor: High League / ZAMIENIAM LEXY W SIEBIE!! *nie spodobało jej się* Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia!

Kłótnie pomiędzy influencerami rodzą się coraz częściej. Znane osobistości zazwyczaj kończą je w okrągłej klatce, podczas freak-fightowej gali MMA. Teraz głośno zrobiło się o dramie pomiędzy Lexy Chaplin a Julią Kosterą. O co poszło? Co się stało? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Lexy Chaplin i Julia Kostera - drama

Lexy Chaplin i Julia Kostera jeszcze niedawno były przyjaciółkami, a dziś stoją po dwóch różnych stronach! Internauci nie kryją dużego zdziwienia i spodziewają się jednej z największych dram 2022 roku. O co dokładnie chodzi? Lexy Chaplin, która stoczyła walkę wieczoru na gali High League 4 mogła liczyć na ogromne wsparcie publiczności. Kibicowali jej fani, ale również jej koledzy z branży. Kciuki trzymał za nią również jej ojciec. Jedna z osób będąca na trybunach gliwickiej areny, gdzie odbywała się gala, uwieczniła moment, na którym była dziewczyna Kacpra Błońskiego, będąc w towarzystwie Marcina Dubiela, dopinguje rywalkę Lexy, Natalię Karczmarczyk Natsu. Wywołało to sporą dyskusję.

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

High League - Artur Szpilka GORZKO po wygranej z Denisem!

Lexy Chaplin i Julia Kostera - drama

Lexy Chaplin, którą możecie zobaczyć na płatkach śniadaniowych nie chce otaczać się ludźmi, którzy nie życzą jej dobrze. Tym samym wąskie już grono przyjaciół jest mniejsze o Julię Kosterę. Lexy zdecydowała się od-obserwować jej konto na Instagramie, co odnotowali internauci. Komentują:

  • Kostera sama mówiła kilka dni temu że nie jest za nikim, a teraz sama kibicuje Natalii. Ma prawo kibicować Natsu, ale tak samo Lexy ma prawo przestać obserwować kostere. Kostera ostatnio zrobiła się mega - napisał użytkownik Ave
  • Kostera kilka dni temu zapewniala, ze nie jest po zadnej stronie, tylko przez swojego chlopaka ma teraz lepszy kontakt z Natalia, nie Lexy - pisze alex
  • nie wiem ale z tego co ja kojarze to julka kilka razy wypowiadała się ze próbowała utrzymywać kontakt z lexy ale miała wrażenie ze te chęci są jednostronne. mam wrażenie ze cokolwiek się dzieje związanego z lexy to ojej jaka biedna lexy, wszędzie wokół niej fałszywi ludzie+ - stwierdziła użytkowniczka juls :)

Do dramy odniósł się też Boxdel w programie Aferki. Komentarze wrzucił również Nitrozyniak: - Raczej za kibicowanie komuś innemu nikt się nie splacze. Kostera Dubiel Natsu się trzymają, a Kacper z Lexy. Chyba tyle cnie. Oprócz tego Lexy Chaplin skomentowała filmik, który ujawnia, komu naprawdę kibicowała była dziewczyna Błońskiego.

Friz i Wersow dumni z wygranej Mini Majka. Ten nawet NIE ZAREAGOWAŁ na ich gratulacje!

Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia
Autor: tiktok.com/@lexychaplin.y / SCREEN Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze