Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia!

i

Autor: High League / ZAMIENIAM LEXY W SIEBIE!! *nie spodobało jej się* Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia!

Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia

2022-09-22 11:17

Kłótnie pomiędzy influencerami rodzą się coraz częściej. Znane osobistości zazwyczaj kończą je w okrągłej klatce, podczas freak-fightowej gali MMA. Teraz głośno zrobiło się o dramie pomiędzy Lexy Chaplin a Julią Kosterą. O co poszło? Co się stało? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Lexy Chaplin i Julia Kostera - drama

Lexy Chaplin i Julia Kostera jeszcze niedawno były przyjaciółkami, a dziś stoją po dwóch różnych stronach! Internauci nie kryją dużego zdziwienia i spodziewają się jednej z największych dram 2022 roku. O co dokładnie chodzi? Lexy Chaplin, która stoczyła walkę wieczoru na gali High League 4 mogła liczyć na ogromne wsparcie publiczności. Kibicowali jej fani, ale również jej koledzy z branży. Kciuki trzymał za nią również jej ojciec. Jedna z osób będąca na trybunach gliwickiej areny, gdzie odbywała się gala, uwieczniła moment, na którym była dziewczyna Kacpra Błońskiego, będąc w towarzystwie Marcina Dubiela, dopinguje rywalkę Lexy, Natalię Karczmarczyk Natsu. Wywołało to sporą dyskusję.

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

High League - Artur Szpilka GORZKO po wygranej z Denisem!

Lexy Chaplin i Julia Kostera - drama

Lexy Chaplin, którą możecie zobaczyć na płatkach śniadaniowych nie chce otaczać się ludźmi, którzy nie życzą jej dobrze. Tym samym wąskie już grono przyjaciół jest mniejsze o Julię Kosterę. Lexy zdecydowała się od-obserwować jej konto na Instagramie, co odnotowali internauci. Komentują:

  • Kostera sama mówiła kilka dni temu że nie jest za nikim, a teraz sama kibicuje Natalii. Ma prawo kibicować Natsu, ale tak samo Lexy ma prawo przestać obserwować kostere. Kostera ostatnio zrobiła się mega - napisał użytkownik Ave
  • Kostera kilka dni temu zapewniala, ze nie jest po zadnej stronie, tylko przez swojego chlopaka ma teraz lepszy kontakt z Natalia, nie Lexy - pisze alex
  • nie wiem ale z tego co ja kojarze to julka kilka razy wypowiadała się ze próbowała utrzymywać kontakt z lexy ale miała wrażenie ze te chęci są jednostronne. mam wrażenie ze cokolwiek się dzieje związanego z lexy to ojej jaka biedna lexy, wszędzie wokół niej fałszywi ludzie+ - stwierdziła użytkowniczka juls :)

Do dramy odniósł się też Boxdel w programie Aferki. Komentarze wrzucił również Nitrozyniak: - Raczej za kibicowanie komuś innemu nikt się nie splacze. Kostera Dubiel Natsu się trzymają, a Kacper z Lexy. Chyba tyle cnie. Oprócz tego Lexy Chaplin skomentowała filmik, który ujawnia, komu naprawdę kibicowała była dziewczyna Błońskiego.

Friz i Wersow dumni z wygranej Mini Majka. Ten nawet NIE ZAREAGOWAŁ na ich gratulacje!

Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia

i

Autor: tiktok.com/@lexychaplin.y / SCREEN Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia