Friz i Wersow dumni z wygranej Mini Majka. Ten nawet NIE ZAREAGOWAŁ na ich gratulacje!

i

Autor: High League / Instagram / Friz / Wersow Friz i Wersow dumni z wygranej Mini Majka. Ten nawet NIE ZAREAGOWAŁ na ich gratulacje!

Friz i Wersow dumni z wygranej Mini Majka. Ten nawet NIE ZAREAGOWAŁ na ich gratulacje!

2022-09-22 8:45

Mini Majk ma za sobą ciężki obóz przygotowawczy, ale opłaciło się. Został mistrzem MMA w kategorii osób niskorosłych. Friz i Wersow okazali wsparcie Mini Majkowi, gratulując mu sukcesu - pomimo rzekomych zgrzytów pomiędzy nimi. Co napisali i jak zachował się zawodnik High League? Internauci nie kryją zdziwienia, ale sprawdźcie więcej już teraz.

Spis treści

  1. Friz i Wersow - wsparcie Mini Majka

Mini Majk śmiało kroczy przez życie swoją ścieżką. Zakochał się MMA i to z tą sportową formułą wiążę swoją przyszłość. Spędza dużo czasu na sali treningowej, a efekty mogliśmy zobaczyć podczas gali High League 4 w Gliwicach. Fani nie mają wątpliwości, że to Karol Wiśniewski poniekąd stoi za internetowym sukcesem Mateusza Krzyżanowskiego. Tym bardziej byli zaskoczeni, że Mini Majk porzucił kontakt Frizem. Próbowali mu wytłumaczyć za pośrednictwem komentarzy, że to właśnie dzięki udziałowi w Ekipie Friza zaszedł tak daleko, a teraz ma szansę spełniać swoje marzenia. W tym te materialne. Pomiędzy ekipowiczami, jak twierdzą fani, musiało dojść do kłótni, w wyniku czego każdy poszedł w swoją stronę. Mateusz Krzyżanowski, w związku z tym, ma swoje powody, żeby nie odzywać się założyciela Ekipy, ale ten raczej nie chce być skłócony z niskorosłym Youtuberem. Pokazał to za pośrednictwem Instagrama!

Friz wpadł w duże tarapaty w Niemczech. To DLATEGO przewoźnik nazwał go dupkiem

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

Friz i Wersow - wsparcie Mini Majka

Friz oglądał w sobotę, 17 września galę High League 4. Jedną z walk wieczoru był pojedynek o pas mistrzowski osób niskorosłych. Mini Majk mierzył się z mistrzem K-1 niskorosłych, Salimem Chiboubem. Po kilkunastu sekundach wygrał pokazując jednocześnie, że czas spędzony w sali treningowej nie poszedł na marne. Faktycznie zaprezentował dobre przygotowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. W czasie walki był przez chwilę w opresji, ale szybko z niej wyszedł i zwyciężył przez techniczny nokaut. Karol Wiśniewski pomimo nieporozumień z Mateuszem Krzyżanowskim wsparł go, gdy ten wychodził do klatki. Friz zrobił zdjęcie Majkelowi i podpisał je słowem: jedziesz. Po wygranej walce natomiast zadowolenia nie kryła Wersow. Napisała: Klasa, dodając przy tym emotki braw i rękawic bokserskich.

Mini Majk, Wersow i Friz

i

Autor: screen z profili na Instagramie: Wersow / Friz

Mini Majk po walce udostępniał na swoim InstaStories posty, na których został oznaczony. Opublikował zdjęcia fanów trzymających za niego kciuki, ale również przyjaciół z branży muzycznej czy świata sportu. Udostępnił między innymi post B.R.O, Łukasza Jurkowskiego, czy Qry'ego. Wśród kilkunastu wrzuconych przez Mini Majka oznaczeń, w relacji na Instagramie, zabrakło postu z gratulacjami od Wersow! Weronika Sowa oznaczyła Krzyżanowskiego, a ten nie udostępnił jej postu na Stories, podczas, gdy wrzucił kilkanaście innych.

Mini Majk był członkiem Ekipy Friza od samego początku. Zaczynał u boku Tromby, a także Wujka Łukiego i Friza, którzy odpowiadali za stworzenie projektu. Karol Wiśniewski kompletując swoją grupę chciał zapewne, żeby były to osoby wyróżniające się, a jednocześnie zdolne do tworzenia zwariowanych rzeczy. 28 czerwca 2018 roku wrzucił na swój prywatny profil w serwisie Facebook post z pytaniem: Poszukuje dorosłej osoby, która jest bardzo niska (potocznie mówiąc jest 'karłem), ma duży dystans do siebie i chce SPORO zarobić!

Mini Majk poradzi sobie bez pieniędzy od Friza! Co to są Majkelki? Gdzie je kupić?

Sonda
Mini Majk powinien nagrywać z Frizem?