Lexy Chaplin została kurierem

i

Autor: Youtube.com/Lexy Chaplin; screen z filmu "zostałam kurierem"

Lexy Chaplin została kurierem! Wiozła paczkę przez pola

2022-04-13 16:37

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych TikTokerek w naszym kraju. Śledzą ją miliony internautów i ma wielu fanów. Ostatnio postanowiła spróbować swoich w zupełnie innej roli. Na jej kanale na YouTube pokazała, jak pracuje jako kurier. Było to dla niej nie lada wyzwanie. Do jednej z klientek jechała polną drogą.

Lexy Chaplin to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Odnosi duże sukcesy na TikToku. Obserwują ją ponad 2 miliony osób, a niektóre jej filmiki mają nawet 6 milionów wyświetleń. Dużą popularnością cieszy się też na Instagramie. W ostatnim czasie influencerzy lubią robić szalone rzeczy. Teraz znana YouTuberka postanowiła zrobić coś więcej niż zdjęcia na Instagramie i zabawne TikToki i została kurierem! Na swoim kanale na YouTube udostępniła film, w którym pokazała się w nowej roli. Aby dojechać do niektórych klientów, musiała dostać się do małych wiosek. Wyzwaniem było dla niej dostarczenie paczki do klientki, do której dojechać można było tylko drogą polną.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec Teamu X! Influencerzy pożegnali się z fanami

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Lexy Chaplin w roli kuriera

Lexy Chaplin zamieściła na YouTube film pod tytułem "zostałam kurierem". Pokazała w nim, jak zrobiła fanom niespodziankę i osobiście dowiozła zamówienia z jej sklepu do ich domów. Lexy była zadowolona z wyzwania, pomimo że pojawiły się małe kłopoty. Największą atrakcją była jazda przez drogę polną pełną błota i biegających psów. Wideo zobaczycie niżej:

Sonda
Oglądasz filmy Lexy Chaplin?