Team X

i

Autor: Youtube.com/TEAM X; screen z filmu "To koniec TEAM X..."

Koniec Teamu X! Influencerzy pożegnali się z fanami

2022-04-11 12:35

Team X to jedna z najpopularniejszych grup influencerów w Polsce. Obok Ekipy Friza to właśnie oni cieszą się największą popularnością. Od dawna odnoszą wiele sukcesów i tworzą nowe projekty. Teraz zaskoczyli swoich fanów najnowszym filmem na YouTube. Okazuje się, że to już koniec Teamu X! Co się stało?

Team X odnoszą ogromne sukcesy w mediach społecznościowych. To kolejna grupa influencerów, która odnosi spektakularne wyniki. Choć mieli wiele trudnych momentów, takich jak odejście Kacpra Błońskiego czy Lexy Chaplin, udało im się wyjść na prostą. Jak się okazało, mają bardzo wiernych fanów, którzy będą ich oglądać bez względu na zmiany w składzie. W ostatnim czasie odnoszą duże sukcesy na różnych płaszczyznach. Wydawali single czy prowadzili sklep. To już jednak koniec. 9 kwietnia pojawił się film, w którym influencerzy poinformowali o zakończeniu wspólnej działalności. Jak tłumaczyli swoją decyzję?

ZOBACZ TAKŻE: Team X został... ekipą kurierską? Dostarczają paczki do domów fanów. O co chodzi?

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Team X żegna się z fanami

To już koniec Teamu X 2. Członkowie grupy poinformowali o zakończeniu drugiego sezonu projektu. Okazuje się, że każdy z nich zaczyna indywidualne projekty i postanowili się rozstać. W opublikowanym nagraniu postanowili przypomnieć swoje najlepsze wspólne momenty. Zaznaczyli, że nigdy nie zapomną tej przygody.

Sonda
Będziesz tęsknić za Team X 2?

Team X - piosenka na pożegnanie

Influencerzy z Teamu X poinformowali, że przygotowali dla fanów niespodziankę na pożegnanie. Wkrótce opublikowana zostanie ich ostatnia wspólna piosenka, która będzie nosiła tytuł Osiem. Tytuł nawiązuje do liczby członków drugiego sezonu Teamu X. O dacie premiery poinformują wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE