Lexy Chaplin zaproszona na randkę! Nie uwierzycie, kto chciał się z nią spotkać!

2022-10-07 12:54
Lexy Chaplin zaproszona na randkę! Nie uwierzycie, kto chciał się z nią spotkać!
Autor: High League Lexy Chaplin zaproszona na randkę! Nie uwierzycie, kto chciał się z nią spotkać!

Życiem miłosnym Lexy Chaplin żyje cały internet. Przez długi czas głośno było o jej relacji z Marcinem Dubielem, z którym przez pewien okres była w związku romantycznym. Obecnie fani spekulują o jej domniemanym związku z jej trenerem, jednak informacja do tej pory nie została potwierdzona. Teraz dostała zaproszenie na randkę od jednego z zawodników High League!

Obecnie Lexy Chaplin jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Rozgłos zdobyła po udziale w pierwszej edycji Teamu X. Swój content tworzy na Instagramie, TikToku oraz YouTube. Jej konto instagramowe ma około 2 mln obserwujących, a na YouTube zgromadziła ponad milion subskrypcji, pomimo tego, że dodaje niewiele filmów. Zdecydowanie są to imponujące wyniki, fani uwielbiają obserwować jej życie, przede wszystkim ze względu na szczerość, jaką w tym wszystkim pokazuje.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Lexy Chaplin zaproszona na randkę - kto chciał się z nią spotkać?

Na poprzedniej gali High League Lexy Chaplin zawalczyła z Natalią Karczmarczyk rewanżową walkę o pas, którą wygrała. Głośno było nie tylko o samej walce, ale również konferencjach. Po tym, jak Chaplin wskazała Denisa Załęckiego jako najprzystojniejszego uczestnika gali, widzowie zaczęli ich shipować! Na jej face -to-face zawodnik podszedł do dziewczyny i wręczył jej różę. Po upływie czasu w końcu się odważył i zaprosił ją na randkę!

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

Sonda
Uważasz, że Lexy Chaplin i Denis Załęcki do siebie pasują?

Lexy Chaplin zaproszona na randkę - Boxdel aranżuje spotkanie

To, że Boxdel prowadzi swój program, wiadomo nie od dziś. Często pojawiają się w nim znane osoby ze świata internetu. W ostatnim odcinku gościem był właśnie Denis Załęcki. Zapytany o to, jakie relacje łączą go z Lexy powiedział:

Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych, może też przez to, że jestem osobą wstydliwą troszeczkę na żywo i nie zagadałem, nie zaprosiłem nigdzie jej. Tak to się skończyło, że nie mamy kontaktu, a nie będę odzywał się na Instagramie, bo ma ponad 2 mln obserwujących, to by mnie nie zobaczyła w tym spamie swoim.

Na koniec podsumował słowami:

Lexy się bardzo różni od tych wszystkich kobiet, co walczą we freakach. Ogólnie różni się od wszystkich różnych dziewczyn, bo to jest dobra dziewczyna, nie jest patologią. Potrafi się dobrze wysłowić. Jest grzeczna, kulturalna. Przyszłościowa żona, taka z krwi i kości. Taką żonę, to akurat bym chciał mieć w przyszłości, nie?

Boxdel postanowił mu pomóc i na wizji zadzwonił do Lexy Chaplin! Zawodnik High League kilkukrotnie podkreślił, że jest zestresowany, jednak w końcu wziął sprawę w swoje ręce i zaprosił ją na galę, którą organizuje.

Lexy Chaplin zrobiła to Julii Kosterze! Internauci nie kryją dużego zdziwienia

Lexy Chaplin zaproszona na randkę - czy przyjęła zaproszenie?

Relacji Denisa Załęckiego z Lexy Chaplin kibicuje wielu fanów. Mężczyzna miał nadzieję, że influencerka da się zaprosić na galę, jednak wygląda na to, że z jego planów nici. Początkowo dziewczyna zgodziła się i zakończyli rozmowę, jednak po chwili zadzwoniła, aby odwołać spotkanie, ze względu na inne plany. Wygląda na to, że w najbliższym czasie do randki nie dojdzie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze