Lexy Chaplin wyjawiła tajemnice! To dlatego odeszła z Teamu X?

2020-06-05 11:25 EK
Lexy Chaplin wyjawiła tajemnice! To dlatego odeszła z Teamu X?
Autor: Screen z YouTube/Lexy Lexy Chaplin wyjawiła tajemnice! To dlatego odeszła z Teamu X?

Lexy Chaplin to znana youtuberka, która należała do Teamu X. Jakiś czas temu jej fani, musieli zmierzyć się z szokującą informacją, że dziewczyna odchodzi ze znanego projektu Stuu. Co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji? Odpowiedź na to nurtujące pytanie, poznacie na ESKA.pl.

Dlaczego Lexy Chaplin odeszła z willi Team X? To pytanie nurtuje niejednego internautę, który śledzi projekt grupy, stworzonej przez Stuu Burtona w sierpniu 2019 roku. Youtuberka była zaangażowana w Team X od samego początku, dlatego ta decyzja mogła zszokować jej niejednego fana. Po tym, jak Lexy wróciła do swojego rodzinnego domu, użytkownicy internetu zaczęli snuć teorię o jej odejściu. Co ciekawe, już wcześniej z Domem X pożegnali się Kacper Blonsky, a także uczestnik Top Model - Michał Gała. Obecnie Team X tworzą znani z sieci influencerzy i youtuberzy: Stuu, Marcin Dubiel, Julia Kostera, a także Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk. Twórcy Domu X mieli za zadanie tworzyć format, oparty na amerykańskim YouTubie, czyli nagrywać i publikować dużo filmów i treści na media społecznościowe.

Na oficjalnym kanale YouTube Lexy, niedawno pojawił się materiał wideo, w którym influencerka odpowiada na bardzo prywatne i dość niewygodne pytania od swoich obserwatorów. Wśród zadanych pytań, pojawiły się kwestie jej odejścia z Team X, a także o relacje z Marcinem.  

Dlaczego Lexy odeszła z Team X?

Lexy Chaplin zdobyła się na odwagę i odpowiedziała, dlaczego odeszła z popularnego Teamu X. Jedna z jej obserwatorek zadała pytanie, które polubiło ponad 73 tysiące użytkowników! Brzmiało ono następująco: Czy odeszłaś z Teamu głównie przez relacje z Marcinem? Jeśli tak, to o co się pokłóciliście tak bardzo, że aż odeszłaś? Mimo iż, pytanie było bardzo prywatne, a w dodatku niewiarygodnie trudne, to Lexy udzieliła odpowiedzi, która brzmiała:

Ostatecznie tak, od jakiegoś czasu tam się zbierały nieciekawe rzeczy i nie czułam się już tam tak, jak z początku, a kłótnia z Marcinem to była taka wisienka na torcie. Już po tym ja nie patrzyłam na ten Dom X, ani Team X tak samo.

Na kolejną część pytania, o co youtuberka pokłóciła się z Marcinem, widzowie również usłyszeli odpowiedź. Ich kłótnia wywiodła się z tego, że pewien kolega Teamu coś jej zrobił, a Marcin trzymał jego stronę. Lexy za dużo nie chciała zdradzać, ale dużo przez tę sytuację płakała, gdyż nie spodziewała się, że tak może się stać. Dodatkowo, influencerka zdradziła, że była zakochana w Marcinie, ale nie byli nigdy razem, choć niektóre zachowania mogły na to wskazywać. 

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze