Lewandowscy tańczą do Bella Ciao! Ich TikTok nie ma sobie równych

Lewandowscy
Autor: EAST NEWS: face to face/FaceToFace/REPORTER

Lewandowscy na TikToku! To jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, która w mediach społecznościowych odnajduje się niesamowicie dobrze! Czym tym razem zaskoczyli swoich fanów? Lewandowscy tańczą do słynnego utworu Bella Ciao! Jak sobie poradzili? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Lewandowscy tańczą na TikToku! To nie pierwsza okazja do obejrzenia umiejętności tanecznych oraz aktorskich jednej z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie! Odkąd Robert i Ania założyli swoje prywatne konta w aplikacji TikTok, cały czas pokazują światu siebie i swoje zdrowe podejście do życia. Tym razem para zatańczyła wspólnie na jednym z filmików do popularnej piosenki z serialu Dom z Papieru, który jest jednym z największych hitów Netflixa! Lewandowscy zatańczyli do utworu Bella Ciao, a ich tiktokowe wideo nie ma sobie równych. Co więcej, fani bardzo lubią oglądać małżeństwo wspólnie, co jasno pokazuje liczba wyświetleń. Taneczne wideo szczęśliwego małżeństwa zebrało ponad 3 miliony wyświetleń i całą masę pozytywnego odbioru od fanów w postaci polubień i komentarzy. Zarówno Ania i Robert są uwielbiani na TikToku. Para łącznie ma prawie 3 miliony obserwujących! 

Lewandowscy na TikToku

Ania Lewandowska i Robert mają swoje osobne konta na TikToku, ale często pokazują się na nich wspólnie. Oficjalny profil piłkarza znajdziecie pod nazwą _rl9, a wyszukując konto Ani należy wpisać: annalewandowska.

BAJECZNE wakacje Lewandowskiego i Piątka! Wypoczywali jak KRÓLOWIE | FUTBOLOGIA
Najnowsze