Robert Lewandowski

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

TikTok - Robert Lewandowski i jego najlepsze wideo. Co nagrywa piłkarz?

2020-04-28 11:56

Robert Lewandowski to niepodważalnie gwiazda TikToka! Sławny piłkarz nie zwalnia tempa i z każdym kolejnym dniem podejmuje się coraz to trudniejszych wyzwań w popularnej aplikacji! Jak daje sobie rade z hitowymi choreografiami i czy odnalazłby się w roli tancerza? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl najlepsze tiktokowe wideo w wykonaniu Roberta Lewandowskiego!

Spis treści

  1. Robert Lewandowski na TikToku
  2. Filmiki Roberta Lewandowskiego

TikTok i Robert Lewandowski to zdecydowanie musiało się udać! Sławny piłkarz swoje konto w popularnej na skalę światową aplikacji założył raptem na początku kwietnia 2020 roku i już śmiało można nazywać go jedną z największych gwiazd TikToka! Robert Lewandowski w tak krótkim czasie zebrał ponad milion obserwujących, a jego filmiki stały się rozrywką dla niejednego widza. Na samym początku internetowej kariery, Robert publikował filmiki mocno związane ze światem sportowym. Piłkarz pokazywał różne triki z piłką czy też swoje domowe treningi. Jednak w pewnym momencie pozytywnie zaskoczył fanów wcielając się w role tancerza!

Robert Lewandowski na TikToku

Na jego profilu zaczęły pojawiać się popularne choreografie, które królują w aplikacji, a więc Robert Lewandowski śledzi także trendy na TikToku i podejmuje się wielu wyzwań. Chyba właśnie za to pokochała go tiktokowa publiczność! Robert Lewandowski kolejny raz dowiódł, że potrafi dopasować się do różnych platform społecznościowych i wie co jest na czasie. Wraz ze swoją ukochaną żoną Anią Lewandowską, która również ma własne konto na TikToku pokazują swoje pozytywne emocje i duży dystans do świata. Ci rodzicie z pewnością  nie boją się podejmować internetowych wyzwań.

Filmiki Roberta Lewandowskiego

Konto na TikToku Roberta Lewandowskiego składa się z samych milionowych wyświetleń, jednak filmik, który wyróżnia się spośród wszystkich innych jest taneczny i niezwiązany z zawodem gwiazdy. Czyżby Robert Lewandowski minął się z powołaniem? Sprawdźcie sami, jak poradził sobie w popularnym tiktokowym tańcu.

Robert Lewandowski gra w PIŁKĘ z Klarą! Tak spędza kwarantannę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE