Lena Marzec powinna jechać na Eurowizję Junior 2020? Mocne komentarze zagranicznych fanów!

2020-09-28 10:29 Maksymilian Kluziewicz
Lena Marzec
Autor: screen z TVP VOD

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, znany szerzej jako Eurowizja Junior 2020, budzi wiele emocji. W końcu poznaliśmy reprezentanta naszego kraju. Podczas wydarzenia o trzecie z rzędu zwycięstwo dla Polski zawalczy Ala Tracz. Nie wszyscy widzowie są jednak zadowoleni z tego wyboru. Wielu zagranicznych internautów uważa, że to Lena Marzec powinna wygrać. Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Lena Marzec powinna reprezentować nasz kraj? Tego zdania są zagraniczni fani Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, którzy z ogromnym zainteresowaniem śledzi polskie preselekcje. Tak jak w zeszłym roku, polski reprezentant został wybrany w programie Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020. W każdym odcinku o wejście do finału walczyło siedmioro uczestników w wieku od 9 do 14 lat. Najlepsze okazały się Lena Marzec, Agata Serwin oraz Ala Tracz, która ostatecznie otrzymała złoty bilet na Eurowizję. Nie wszyscy są zachwyceni tym wyborem.

Po ogłoszeniu wyników w sieci pojawiło się wiele komentarzy, w tym również od zagranicznych internautów, którzy z zapartym tchem wyczekiwali wyboru polskiego reprezentanta. Przypomnijmy, że dzięki Roksanie Węgiel i Viki Gabor, Polska jest pierwszym krajem w historii, który zwyciężył dwa razy z rzędu. Podczas gdy zdecydowana większość świętuje sukces Ali, są i tacy, którzy na jej miejscu widzieliby Lenę Marzec.

Tutorial eurowizyjnego makijażu Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior 2020 - Lena Marzec

Wybór polskiego reprezentanta na Eurowizję Junior 2020 wzbudził wiele emocji. W listopadzie w Warszawie o zwycięstwo dla Polski zawalczy znana z III edycji The Voice Kids Ala Tracz. Wielu zagranicznych fanów konkursu stawiało jednak na Lenę Marzec.

- Bardziej podoba mi się piosenka Leny, niż Alicji. Ale powodzenia. Pozdrowienia z Grecji!

- Ta piosenka zapewniłaby Polsce trzecie zwycięstwo. Ale powodzenia dla Alicji, spraw, by Polska była dumna!

- Lenka powinna zwyciężyć

- Dobra robota, Lena <3 - piszą pod zamieszczonym w sieci wideo.

Trzeba pamiętać o tym, że każdy z konkursów zawsze budzi emocje i rzadko kiedy zdarza się tak, żeby widzowie byli jednomyślni, co do wyboru zwycięzcy. Ala Tracz wystąpi w Warszawie już 29 listopada, a o Lenie z pewnością jeszcze usłyszymy.

Najnowsze