Ala Tracz i siła jej głosu w I'll Be Standing! Polska piosenka na Eurowizję Junior HITEM!

2020-09-28 10:23 Rafał Wróblewski
Ala Tracz i siła jej głosu I'll Be Standing ! Polska piosenka na Eurowizję Junior HITEM!
Autor: The Voice of Poland / YouTube Ala Tracz i siła jej głosu I'll Be Standing ! Polska piosenka na Eurowizję Junior HITEM!

I'll Be Standing - to piosenka Polski na Eurowizji Junior 2020. Młoda wokalistka wygrała bilet umożliwiający reprezentowanie naszego kraju, podczas Konkursu dla Dzieci, biorąc udział w preselekcjach odbywających się w Szansie na Sukces. O czym jest utwór na Eurowizję? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Ala Tracz - piosenka I'll Be Standing na Eurowizję Junior 2020! Ma on sporą szansę powtórzyć sukces utworów Anyone I Want To Be i Superhero, za sprawą których wygraliśmy Konkurs dla Dzieci w 2018 i 2019 roku. Lena Marzec wygrała możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji Junior zdobywając najwięcej głosów w finale preselekcji odbywających się w Szansie na Sukces. Zwyciężyła z Leną Marzec i Agatą Serwin. Otrzymała komplet pięciu punktów od widzów i pięciu punktów od jurorów. O czym jest piosenka I'll Be Standing na Eurowizję Junior 2020? Tekst i znaczenie wyjaśniliśmy specjalnie dla was. 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja Tracz - piosenka I'll Be Standing

I'll Be Standing w serwisach streamingowych powinno pojawić się w październiku. Tak było w przypadku Anyone I Want To Be oraz Superhero. Piosenka Polski na Eurowizję Junior 2020 to numer opowiadający o tym, że trzeba żyć na sto procent. Nie poddawać się w spełnianiu marzeń i zawsze dzielić się pozytywną energią. Za produkcję utworu odpowiada Gromee!

Polsko-angielskojęzyczny utwór będzie wielkim hitem? Czujemy, że możemy wygrać Eurowizję Junior trzeci raz z rzędu. Alicja Tracz - w małym ciele wielki głos!

Najnowsze