LemON

i

Autor: materiały prasowe LemON gwiazdą koncertów w Kazimierzu Dolnym.

Koncerty

LemON wystąpi w Kazimierzu Dolnym. Wyjątkowa seria wakacyjnych koncertów

2023-04-30 11:40

Na plenerowej scenie Muzycznego Kazimierza w Kamieniołomach, wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych - LemON! To kolejna gwiazda, która dołącza do składu wykonawców, którzy tego lata zagrają w sielskim Kazimierzu Dolnym.

LemON to zespół, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności. Ich przeboje takie jak "Napraw", "Będę z Tobą", czy "Scarlett" znają na pamięć zarówno starsze, jak i młodsze pokolenia słuchaczy. Lider formacji, Igor Herbut, oprócz swojej charyzmy i energii, cechuje się niezwykłą wrażliwością artystyczną. Podczas występów zarówno solowych, jak i z zespołem, potrafi przejść od brawurowych rockowych utworów do intymnych ballad przy pianinie. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu” Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin”. Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

Mrozu gwiazdą koncertów Muzyczny Kazimierz 2023. To będzie wyjątkowe wydarzenie!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Muzyczny Kazimierz - kto jeszcze wystąpi?

Już niedługo organizatorzy Muzycznego Kazimierza ujawnią kolejnych artystów, którzy w lipcu i sierpniu 2023 wystąpią w Kazimierzu Dolnym. Fani koncertów na żywo mogą już zacząć planować swoje wakacyjne wyjazdy i przygotować się na niezapomniane emocje. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów znaleźli się także: KULT (28 lipca), Lady Pank (18 sierpnia) oraz Mrozu (19 sierpnia).

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Muzyczny Kazimierz - wyjątkowe wydarzenie

Muzyczny Kazimierz daje możliwość połączenia wakacyjnego odpoczynku z najlepszą polską muzyką. Sielski Kazimierz Dolny jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce, zlokalizowanym nad brzegiem Wisły, otoczonym malowniczymi wzgórzami i lasami. Znany jest ze swojej unikalnej architektury, licznych zabytków oraz malowniczych krajobrazów, docenianych przez artystów i miłośników sztuki.